Par pāreju Tukuma slimnīcā

Pāreja, kas savieno poliklīnikas un slimnīcas korpusus un no kuras tagad atdalās apmetums, tika sabojāta pagājušā gada nogalē.

Kā stāstīja SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dz. Rabkeviča, smagās automašīnas šoferis nebija pamanījis brīdinājuma zīmi, kas liedz pagalmā iebraukt par trim metriem augstākiem transportlīdzekļiem: “Tā kā viņš šajā dienā bija izmantojis citu – augstāku – automašīnu, caurbraucot sabojāja pāreju, radot problēmas pašam un izmaksas mums. Mēs, protams, pieaicinājām policiju, apdrošinātājus un arī Būvniecības valsts kontroles biroja speciālistus, kas apskatīja bojāto vietu un uzrakstīja aktu. Svarīgākais bija jautājums, vai vispār zem šīs pārejas ir iespējams iet un braukt. Speciālisti atzina, ka šī bojātā vieta ir jānorobežo, ko arī izdarījām, un ka automašīnas var izmantot blakus daļu izbraukšanai zem pārejas, bet pārejai ir jāveic ekspertīze. Lai piesaistītu ekspertu, mēs veicām cenu aptauju, kas tagad ir noslēgusies un, visdrīzāk, nedēļas laikā no trim piedāvājumiem iegūsim uzvarētāju. Un šis arī būs pirmais jautājums, vai šo vietu, kur ir redzama armatūra, var aiztaisīt ciet tāpat, vai, tiklīdz iestāsies siltāks laiks, ir jāveic pamatīgāki nostiprināšanas darbi.”

Vaicāta, vai plaisas, kas ir redzamas, ejot pa pāreju, nav saistītas ar šo negadījumu, iestādes vadītāja atzina, ka ar šo negadījumu tās nav saistītas: “Tās radās pēc tam, kad tur bija tecējis ūdens. Taču arī šo vietu lūgsim ekspertam apsekot. Tā kā reizi desmit gados ēkas konstrukcijas ir jāpārbauda, tas vienlaikus arī pārejas pārbaudi tiks izdarīts. Tā kā mēs abām ēkām plānojam šo siltināšanas projektu, šis atzinums noderēs, vērtējot slodzes un citus jautājumus.”

Komentāri

  1. Dobelē jau pirms 4 gadiem nosiltināja slimnīcas ēku, Tukumā vēl pēc 4 nebūs noskaidrots konkursa uzvarētājs.

    1. Par to labāk jāpriecājas, jo pēc 4 gadiem “nosiltinātā” slimnīca jau būs nopuvusi.

  2. Diez līdz 2030.gadam sakārtos stāvlaukumus pie Tukuma slimnīcas? Sanāk labāks totalizators nekā olimpiskās spēles.

  3. Along with almost everything that appears to be developing throughout this subject matter, a significant percentage of points of view are generally quite exciting. Nevertheless, I appologize, because I do not subscribe to your entire suggestion, all be it exciting none the less. It seems to everybody that your commentary are not completely rationalized and in actuality you are yourself not completely certain of your point. In any event I did take pleasure in reading it.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *