Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pagarina pieteikšanos radošajām stipendijām

20. maijā Tukuma novada pašvaldībā notika iknedēļas preses konference, kurā par aktualitātēm stāstīja un uz jautājumiem atbildēja izpilddirektors Ivars Liepiņš un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde.

 

Līdz 3. jūnijam pagarināta pieteikšanās radošās stipendijas konkursam. Pretendēt uz stipendijas saņemšanu var fiziskas personas no 18 gadu vecuma, kas darbojas kultūras un mākslas jomā un kuru īstenotais projekts veicinās kultūras un mākslas attīstību Tukuma novadā, vai arī popularizēs pašvaldības vārdu plašākā mērogā. Fiziskai personai jābūt sasniegušai 18 gadu vecumu.

Kopējais vienas stipendijas apmērs ir līdz 200 eiro mēnesī, maksimālā stipendijas summa sešiem mēnešiem ir 1200 eiro.

Izmaiņas kases darba laikā

No 23. līdz 29. maijam kasieres atvaļinājuma laikā paredzētas izmaiņas Talsu ielas 4 kases darba laikā – tā strādās pirmdien, trešdien un piektdien no 8.00 līdz 12.00, kā arī otrdien un ceturtdien no 8.00 līdz 15.00.

Pieejami trenažieri

Līdz 18. jūnijam pie Porziņģa basketbola laukuma (Revolūcijas ielā 2) pieejams Omnigym āra trenažieru laukums, kas aprīkots ar 9 mūsdienīgiem āra trenažieriem visām galvenajām muskuļu grupām. Pateicoties slodzes regulēšanas iespējai, trenažieri ir piemēroti plašai iedzīvotāju grupai – gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan senioriem. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar SIA «Omnigym Latvia», un tā mērķis ir veicināt Tukuma novada iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm, veselības uzlabošanai.

Var izteikt viedokli

Šonedēļ sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek nodoti grozījumi četros saistošajos noteikumos: saistošie noteikumi Nr. 10 «Tukuma novada pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju īstenošanas kārtība»;

Nr. 12 «Par Tukuma novada pašvaldības stipendijas piešķiršanu jauniešu studijām augstskolā», «Par pašvaldības atbalstu ārstniecības personu piesaistei» un grozījumi saistošajos noteikumos Nr. 17 «Par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas un lietošanas kārtību Tukuma novadā».

 

Par citiem preses konferences jautājumiem, tostarp pārmaiņām, kas, ļoti iespējams, skars pagastu pārvaldes, lasies ŠEIT==========>>>>>>>>>>

Komentāri

  1. Vislabakais trenazieris ir fizisks darbs…tas ir lidzsvars starp cilveka fizisko un garigo veselibu.un harmoniju….un tiesi darbaa mes katrs varam izpaust savu radosumu..makslinieciskumu un talantu…kustiba visas izpausmes ir sis pasaules uzbuves forma..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *