Novērtēts Tukuma jauniešu projekts

8. decembrī konkursa «Labākais darbā ar jaunatni 2022» apbalvošanas ceremonijā tika sumināti desmit laureāti astoņās kategorijās. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Un tā, nominācijā «Veiksmīgākais projekts» tika izvirzīti pasākumi, projekti, aktivitāšu cikli darbā ar jaunatni, kas devuši īpašu pievienoto vērtību jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai pašvaldībā. Par uzvarētāju atzīts Tukuma novada pašvaldības Jaunatnes politikas valsts programmas projekts „Ar TEJK uz izaugsmi”. Pateicības rakstus par dalību konkursā saņēma jauniešu biedrība “Latvijas Mazpulki” par projektu „Pastinaki” un jauniešu biedrība “Klubs “Māja” – Jaunatne vienotai Eiropai” par projektu “Izproti, iesaisties, lem!”.

 

Galvenās aktivitātes minētājā  projektā – stiprināt novada skolu pašpārvalžu sadarbību. Tāpat Tukuma jauniešu centrs nominācijā «Viedais atbalsts» saņēma Pateicības rakstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *