Tukuma novadā viesojas VARAM ministre Inga Bērziņa

Ar Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra atvēršanu Džūkstē sākas šodien, 3. aprīlī, sākās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas viesošanās Tukuma novadā.

Vizītes laikā plānota tikšanās ar Tukuma novada domes deputātiem, vadību un pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu novada aktualitātes.  Tāpat dienas gaitā plānota Smārdes pagasta izbūvēto ceļu apskate, kas finansēti no ES fondiem, kā arī zeķu ražotnes «MP Socks Latvia» apmeklējums. Tāpat iecerēts apmeklēt Lestenes Brāļu kapu muzeju un Jaunpils pili, «Stiga RM»

potenciālo ražotni un Milzkalnes sākumskolu.

 

Komentāri

  1. Cik smieklīgi, Kandavas seperātiste Priedene nostājusies priekšā Tukuma novada Domes priekšsēdētājam un pielīdusi pašā priekšā blakus ministrei.
    Ja jau šai tik ļoti riebjas Tukuma novads, tad ko zīmējas Tukumā.

  2. Man vispār nav saprotams kādu pienesumu ar dot ší “pieredzējusī” darbone Priede, kurai no ekonomikas un tautsaimniecības nav nekādas sajēgas. Cik reizes savā laikā, vēl pie Kandavas novada, kāds ir redzējis investorus viesojamis Kandavas domē?

    1. Tā tante ir lieliska intrigante ,sev apkārt sapulcinājusi “atkarīgos” pielīdējus, kam,atmetot pa kumosam, pretī saņem lojalitāti un siltu kaktu parazītu midzenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *