Noderīga informācija tūristiem par Lapmežciema pagastu – tīmekļa vietnē jurciemi.lv

Jūrciemu iedzīvotāju biedrība radījusi jaunu tīmekļa vietni par Lapmežciema pagasta ciemiem, kas ir iecienīta atpūtas vieta daudzu tūristu vidū. Vietnē https://jurciemi.lv/ pieejama noderīga informācija, piemēram, par to, ko apskatīt un darīt apkaimē, kur pārnakšņot vai ieturēt maltīti un kur iegādāties vietējos ražojumus.

Lapmežciema pagasts jeb Jūrciemi ir pirmie piejūras ciemi virzienā no Rīgas uz Kurzemes līča piekrasti, turklāt tie atrodas Ķemeru Nacionālajā parkā un aptver Kaņiera ezeru. Tādējādi Jūrciemi ir ļoti iecienīti daudzu atpūtnieku vidū, jo šeit iespējams baudīt gan dabas mieru pastaigu takās un pludmalēs, gan piedzīvot seno zvejniekciemu šarmu un mieloties ar plašo zivju produkcijas klāstu. Jaunā tīmekļa vietne palīdzēs apkaimes viesiem izvēlēties tieši savām brīvdienām vispiemērotākās nodarbes.

Informācija https://jurciemi.lv/ tiks pastāvīgi papildināta un atjaunota, tāpēc tīmekļa vietnes apmeklētāji aicināti to izmantot ikreiz, kad nepieciešams uzzināt par aktuālajiem piedāvājumiem Lapmežciema pagastā.

Tīmekļa vietnes autori un uzturētāji ir Jūrciemu iedzīvotāju biedrība “Labklājībai”, tāpēc papildus tūristiem noderīgai informācijai, te pieejamas arī jaunākās ziņas par notikumiem pagastā, pasākumu kalendārs, kontaktu sadaļa, kā arī informācija par pašu biedrību un tās aktivitātēm.

Jūrciemi.lv vietne tapusi ar Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu un pateicoties EEZ un Norvēģijas piešķirtajam finansējumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *