Lamiņos svin svētkus/foto/

Šodien,11. Jūnijā, Lamiņos jau 11. reizi svin svētkus. Sākušies ar mācītāja Arņa Vizbeļa uzrunu baznīcā un mūziķes Daigas Lakšmanes dziesmām,turpinājās muižas parkā. Tajā piedalījās ansamblis “Tukuma malači” un Pūres deju kolektìvs. Jautras situācijas izspēlēja Krustīne un Inese.

 

Komentāri

  1. Ļoti švaks pasākums. Kopš bibliotēka vairs neorganizē svētkus, pasākumiem vairs nav nekāda satura un jēga. Skumji. Šie svētki vismaz bija mums vietējiem reizi gadā kāds prieks.

  2. Piekrītu Salenai,kad pasākums bija švkars,baznīca galīgi garām,koncerts nu tā,vienīgi teātra dāmas nedaudz uzjautrināja,arī pašu ļaudis kūtri pasākumu nācēji.Ballē ļoti daudz sveši ļaudis,bet paši lamiņnieki nu ne vairāk kā 10.Muzikants viduvējs,beigās vairs nesaprata ko dzied. Zintai liels paldies par ieguldījumu un centību,bez viņas Lamiņos nenotiktu nekas.Lai katru gadu pasākumi kļūst aizvien garlaicīgāki,bet tomēr mums šeit katru gadu ir savi svētki un tas ir Zintas nopelns!

  3. Pēc ilga laika beidzot Lamiņos svētki,sapulcējās cilvēki,baznīcu pieskandināja mūzikas skaņas un jauks dzejas lasījums.Koncertā sirdi sasildīja Tukuma malaču koncerts,Pūeres dejotāju raitais solis un jaukās dāmas ar nelielu teātrīti,ar ainiņām no dzīves,kur tad Lamiņu svētki bez svētku maltītes,gardais buljons un tikpat gardi pīrāgi.Paldies organizētajiem.Palasot komentārus,varbūt nākamo gadu pieskaties pie organizēšanas un rīkojat pasākumu ar vērienu,sponsorējiet slavenus māksliniekus koncertam,profesonāļus mūziķus ,tad nebūs zems līmenis.Vēlreiz paldies organizētājiem par jaukajiem svētkiem,jo katru gadu tiek gaidīti,mūsu mazajā miestiņā tas ir liels notikums!

  4. Mīļie cilvēki,vai tiešām viss ir tik slikti? Biju pasākumā, nu patiesi jauks! Koncerts baznīcā- bauda dvēselei, visām dziesmām līdzi varèja padziedāt.. un arī pie skolas ēkas bija ko redzēt! Prieks, ka Lamiņos kas notiek! Prieks par tiem,kas bija atnākuši!
    Bet ar saviem negatīvajiem komentāriem gan jūs paši kultivējiet tikai to, ka nākamgad pasākumu apmeklēs arvien mazāk cilvēku.. skumji..
    Nākamreiz uz pasākumu vēlams nākt ar labu noskaņojumu un vēlmi baudīt, nevis mērķi kritizēt un meklēt, kur piesieties! Varbūt vienkārši vajadzēja apēst divus gardos pīrādziņus, tad diena noteikti liktos krāsainàka!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *