Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kurš Tukuma novada domē gatavo lēmumprojektus?

25. martā Tukuma novada domes sēdē deputātiem beidzot bija jāpieliek punkts jautājumam par to – atbalstīt vai neatbalstīt SIA «Pienava Wind» ierosinājumu ierīkot 22 vēja ģeneratorus Džūkstes pagasta īpašumos «Brīvzemnieki», «Jaunbieranti», «Gibēļas», «Brūveri», «Straumēni», «Vidrambas», «Sīkmaņi», «Jauncirpes», «Straumēni», «Rožlejas», «Miglas», «Straumītes», «Strautnieki», «Jaunregāres», «Balti» un «Jaurambas».

 

Divi lēmuma projekta varianti

Deputātiem (sēdē nepiedalījās deputāts Jānis Rosickis) izskatīšanai bija sagatavoti divi lēmuma projekta varianti, no kuriem pirmais paredzēja atbalstu SIA «Pienava Wind» iecerei, bet otrais – noraidīt šo projektu.

Kā noprotams, pirmo variantu bija sagatavojusi domes administrācija un kurā bija norādīti gan visi tie iedzīvotāju iesniegumi (kopā ap 10 000 iedzīvotāju parakstu), kuros bija pausti iebildumi pret vēja parka ierīkošanu, gan atsauce uz pagājušā gada 12. jūlijā saņemto Vides pārraudzības valsts biroja atzinumu, ar kuru vēja ģeneratoru ierīkošana netika aizliegta, taču bija norādīti obligāti veicamie darbi, lai mazinātu to ietekmi uz vidi. Savukārt otrs lēmuma projekta variants paredzēja noraidīt vēja parku ierīkošanas ideju, pamatojoties uz to, ka šis projekts atstās negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību un dzīvību, uz vidi, dabas resursiem, nekustamajiem īpašumiem utt. Noraidījums tika pamatots ar Satversmē, Administratīvā procesa likumā, Vides aizsardzības likumā un citos minētajiem nosacījumiem par potenciālo kaitējumu videi, tiesībām dzīvot labvēlīgā vidē, kaitējumu īpaši aizsargājamām sugām utt.

Neatklāj lēmuma projekta sagatavotāju

Savukārt otrs lēmuma projekta variants pirmoreiz deputātiem galīgajā variantā ticis aizsūtīts vien 24. martā, tāpēc opozīcijas deputāti Mārtiņš Limanskis un Ludmila Reimate interesējās gan par to, kas to sagatavojis, jo tas neesot bijis norādīts, gan to, kāpēc tas nav ticis skatīts komiteju sēdēs. Kā sēdē skaidroja pašvaldības vadītājs Normunds Rečs, galīgajā versijā 2. variants deputātiem ticis atsūtīts 24. martā, turklāt atsevišķi no pārējiem lēmuma projektiem, un tas bijis viņa lūgums, lai novērstu šīs informācijas priekšlaicīgu nonākšanu presē. Savukārt, skaidrojot, kurš lēmuma projektu sagatavojis, N. Rečs atzina, ka otrā lēmuma projekta varianta sagatavotājs neesot norādīts, jo to neesot sagatavojuši domes juristi, bet persona, kura nevēlās, lai tiktu atklāta, savukārt lēmuma projekta iesniedzējs esot viņš. Bet uz iebildumu, ka jautājums nav skatīts komitejās, N. Rečs skaidroja, ka ikvienam deputātam esot tiesības iekļaut domes sēdes darba kārtībā lēmuma projektu, ko viņš arī esot izdarījis. Vaicāts, cik šis variants domei izmaksājis, pašvaldības vadītājs skaidroja, ka tas neesot izmaksājis neko.

 

Plašāk par to, kā tika pieņemt lēmums, lasiet piektdienas, 27. marta laikrakstā.

Komentāri

  1. Kurš tad Tevi uzklausa, muļķīt??? Kam Tu esi vajadzīgs??? Tiem, kas pie varas… uz Tevi uz šķauda!!!

 1. Domes administrācijas juristiem nevar uzticēties, jo tie izpilda vecās varas pavēles. No lēmējvaras padzina vecos, bet izpildvaru viņi joprojām pilnībā kontrolē.

 2. Tagad Kampara kungam būs jātaisnojas, kāpēc kārtējais novadam kaitīgs projekts tiek apstādināts. Laikam būs šovakar jāiedzer labs konjaks. Kaut gan sliktam arī nav ne vainas.

  1. Visa pasaule pilna ar vēja ģeneratoriem un tikai Latvijā tie ir “kaitīgi veselībai”!!! Idioti muļķu valstī!!!

 3. Viltus ziņu laikrakstam jeb Kampara flajerim ir darbs atrast izeju no situācijas un kārtējo reizi “pareizi” interpretēt, lai galīgi sačakarētu iedzīvotājiem prātus. 🙂 Bet iedzīvotāji pateica skaidru NĒ projektam. Un saka skaidru NĒ kampējiem.

  1. Un, kur Tu tajos tukšajos laukos rāvi 10 000 parakstītāju??? Kāda daļa tantei no Liepājas vai jauneklim no Daugavpils par Džūkstes vēju???

 4. Pirmo projektu sagatavoja Kampara domes administrācijas juristi. Otru Tukuma patrioti un iedzīvotāji. Ja Rīgā vēl nevar saprast, kas notiek, tad ir pēdējais laiks.

  1. Tevi darbā domes vara pieņēmusi, ka tagad viens pats 5 komentārus no vietas ražo? Vai arī Tomelis ar Deģi par nodokļu maksātāju naudu par troļļiem piestrādā?

   1. Darbā pieņemt var tikai un vienīgi Lebeda. Administrācija algo darbiniekus nevis deputāti. Nav mani Lebeda pieņēmusi darbā. Rakstu, ka man prieks, ka veciem zobi izsisti beidzot.

     1. Nu taču Šulcs man saka, ko rakstīt. Tāpat kā Limanskim. Mēs paši neesam gudri, domas galvā nav, nelasam, nedomājam. Mums domas uz paplātes atnes Šulcs un Rudovskis. Grib, lai atgriežu viņiem varu, lai var turpināt izzagt domes kasi. Sola man amatu labu.

 5. Kā tad… iedzīvotāju labā viņi strādā , sēž ieslēgušies un paši sevi no priekšas un pakaļas bildē! Pilns feisbuks. Bet cilvēki, nu tie, kam feisbuki nav, kam pensijas jau šomēnes beigušās un naudas arī nav, snaikstās gar aizslēgtām domes un sociālo durvīm. Ak, vajag izziņu, vajag samakstā rēņinus? Ej uz pastu, zvani pa telefonu! A tantulim telefona nav. Bet pastā par katru reķinu vēl 3.50 nodeva pastam jāsamaksā! šitie, kas tagad pie varas domē, ir vēl trakāki, nekā tie iepriekšējie bija, jo ir reizes trīs dumjāki un reizes 5 nekaunīgāki, bet daži pat godīgu darbu pirms domē sēdēšanas nav strādājis.

  1. Es tam pilnībā piekrītu ,tad kā ar cilvēkiem varēja parunāt,bet tagad tukšums,redzēs kā veiksies 2021.g vēlēšanās.

   1. Skaties puika, prognozes. Zaļā partija – 10 mandāti, zemnieki – 2 mandāti, nacionālā apvienība 4 mandāti. Pārējiem pa 1-2 mandātiem. Netici? 2021 atgriežamies un izrunājam, kur esmu kļūdījies. Bet 2021 viltus laikraksts būs jau bankrots. Lebeda, Bahs un apakšējie bez darba. Arī Trēdes kungs. Lasi uzmanīgi. Un tikai pēc tam nesaki, ka es tā neteicu. 😉

    1. Un visos amatos būs tikpat dumji sliņķi kā tagad jaunās varas pieņemtie. paskatījos bildītēs; ko tik šie visi pa šo laiku nav sadarījuši-pulciņā pa smiltiņām smilškastē vārtījušies, tad trijatā uz Lesteni braukuši un trijatā uz degošu vadu kasti lūrējuši. Jā, tie ir paši savrīgākie darbi, par ko mums pa divām štukām katram no viņiem mēnesī jāmaksā! Ceru, ka NTZ paprasīs viņiem atskaitīti, ko viņi bez d…….anas un lentīšu griešanas būs pa gadu sadarījuši.

     1. Ko var gribēt no tādiem, kas Lembergam no pakaļas izlīduši. Zagļu zagļa pakalpiņi…Kurš gan cits kopā ar šķelistiem gan šito valsti vēl tā ir mačējuši izzagt?! Šaubu nav-tikai zaļzemnieki! Ir izaugusi jauno zagļu paaudze, ja tik adaudz vietu prognozē?

      1. Tu šaubies, valsti izzaga vienotības politiķi. Atceries OIK? Atceries piemānītos pensionārus? Un arī Tukumā vienotiba valdija ar vietējo Jura partiju. Arī te paspēja šmuces sataisīt. Un viņus vēl piesedz zolīdi cilvēki no ciemiem un Rīgas.

    2. Skaties vien, skaties! Neko citu jau Tu neproti! Riet un skatīties-jaukās”nākotnes”veidotājs!!!

  2. Sedet aiz slegtam durvim, talak no iedzivotajiem – politisks lemums, kuram tas vel nav skaidrs:)!

 6. Latvju antiņiem prieks, viens atbalstāms projekts noraidīts.
  Vācijā un Dānijā vēja ģeneratori rullē, bet latvju antiņš gudrāks par visiem.
  Tikai nezin kāpēc latviju antiņi bariem brauc uz Vāciju un Dāniju, kur pilns ar sliktajiem vēja ģeneratoriem, laikam ar plikām pakaļām nevar izdzīvot.

  1. Nu ne jau no vēja ģeneratoriem latvju antiņš labāk dzīvos. Tikai Kampars ar saviem rokaspuišiem. Latvju antiņi dzīvos labi tikai tad, kad korumpētā valdība būs nost un viņu vietā būs jauni cilvēki, kuri atbalstīs rūpniecību, jaunās tehnoloģija, IT tehnoloģijas un projektus. Samazinās valsts aparātu, atbalstīs savus iedzīvotājus kā to dara kaimiņi igauņi. Kauns par savu valsts vadību.

   1. Ej mājās, domē darba laiks beidzies, tomeļtroļi un viņa pārējās šīzofrēniskās personības – Bērziņas, Saulītes u.c. – ar var nolikt pelnītā atpūtā.

    1. Cīņai ar ļaunumu darba laika nav. Tā ir nebeidzama cīņa. Kampartroļļi zaudē un tas ir visu tukumnieku nopelns.

   2. Latvju pamuķis dzīvos labāk tikai tad , kad beigs gaidīt , ka visu viņam priekšā noliks valdība.

   3. Nē Kampars ko iegūs, bet tagad Latvenergo berzē rokas-muļķi vienu konkurentu nolikvidēja! Stulbeņi!!!

  2. Tu antiņ atceries vienu ka tā ir zviedru nauda un visa nauda aiziet uz zviedriju.

 7. Bet ja par vējenēm, tad, domāju, bailīgais Rečs kopā ar savu Rečeni abi varēs KNABim atskaitīties – šis par anonīmajām personām, kas domes darbinieku un viņa vietā lēmumprojektus raksta (nu ļoti ietekmēti un korumpēti izklausās), šī par šeftēšanos Jaunsātos. Tiesas darbi garantēti! Zini, Kampars ar savām sīkrebēm pēc šietiem badainajiem grābējiem pēc maza bērna izskatās.

  1. Nnz, ieviesiet vienreiz reģistrētos rakstītājus, lai to varoni, kas te, kā skaidri var redzēt, pusi no komentāriem raksta, vienreiz varam, kā saka, redzēt sejā!

  2. Nu jaaa, lai mūsu knabs pārbauda, kas tur par lietu ar tiem domes juristiem, kuri strādā pret tukumnieku interesēm!

 8. Aleluja,ja Domes juristi nav nevienu papīru sastadijuši,jo juristu kvalifikacija ir izcili zema,lai neteiktu vairāk,to var 100 redzet pec pieņemto lemumu tekstiem,jacer ka pec velešanam kadam radisies velme,beidzot nokomplektet zinošu un gudru komandu,ši vis ir vienkārši ” komediņu teatris uz laiku”

 9. Skaidrs, ka noraidījums ir šķidrs un tiesā elementāri apstrīdams. Kurš tagad segs visus to tiesāšanās izdevumus? Paldies 9 idiotiem, pie tam valsts ir pateikusi, ka vēja parkam būs būt, jautājums tik, vai tas fonds pēc šī lēmuma vietējiem vēl būs.
  Vēl interesanti, pret alsoja “zaļie” un “nacionāļi”, kur abiem ar putām uz lūpām tas būtu jāaizstāv

  1. Nu vienas puses 10 000 iedzīvotāju pateica skaidru nē. Ja nobalso par, tad ar tevi ir cauri. No otras puses, neatkarība no Krievijas enerģijas. Tad, lai lemj valdība. Izstrādā likumu, ka vajag un tad tie paši 10 000 vēlèšanās par viņiem nebalsos, kad projektu akceptēs.

   1. protams wiki var kļūdīties, bet Džūkstes un slampes pagastos kopā dzīvo ~ 3500 iedzīvotāji, ieskaitot zīdaiņus. kā varēja 10000 nobalsot?? rodas aizdomas par šīs informācijas patiesumu.

   2. Kāda daļa 10 000 svešiem purniem par Pienavu un Džūksti??? Kad pieņem lēmumus par Rīgu, tad neprasa nevienam ne Valkā, ne Ventspilī!!! Bet te-vislielākā darīšana ir vismaz 100 km attālumā dzīvojošajiem.

 10. Nesaprotu, kādēļ deputāti pieņēma pašvaldības nolikumu, ja paši to regulāri pārkāpj!

  TUKUMA NOVADA PAŠVALDĪBAS NOLIKUMS
  APSTIPRINĀTI ar Tukuma novada Domes
  06.03.2020. lēmumu (prot. Nr.4, 1.§)

  70.6. lēmuma projekta paraksta zonā norāda, kas un kad šo lēmuma projektu ir gatavojis, kā arī kādi speciālisti to ir caurskatījuši un saskaņojuši;

  Izskatās, ka pašlaik domē darbojas tikai viens princips- kā gribēsim, tā darīsim!

 11. Teikšu tā, Plaudes kundze pierādija sevi un apkaunojās pār visu reģionu, pat Rīgā runā, ka diezgan briesmīgi ir atklāti melot publiskā telpā – kā tas notika sakarā ar Tukuma policija. Kāds kauns!!! Nepavelti joprojām stumj savu saimnieku pavēles!

  Plaudes kundze, tā vispār galīgi reputāciju zaudēsiet līdz galam. Tagad jau cilvēki smejas!!!!

  1. Ak ta Tomulītis tomēr nevar pārdzīvot, ka šo žurnālists uz muļķi paķēris un lika pašam izpļurkstēties, ka tas propagandas projektiņš ‘Tukuma balse’ pie sirdes kārtīgi pieaugusi? Tiktāl pieaugusi, ka nespēj arī tagad mierā nosēdēt un brīvbrīžot te par Anitiņu, te pa Dacīti pārģērbjas! Kaut kā baigi šizīgi….:)

   1. Vot šito man sen gribējās zināt, kas tās par draiskulēm, kas tagad Tukuma domē uz dzīvi apmetušās? Vismaz divas kopā ar Agri Zvaigzneskalnu vienā kabinetā sēž. Trešā Jānim Eisakam par trešo sievu pieteikusies. Atsaucieties, kurš pazīst ”žurnālistes” Anitu Bajāri, Martu Saulīti un Daci Bērziņu! NTZ, jūs tak pa tiem žurnālistiem ņematies, paskatieties sarakstos, kur tādas dzimušas, kur augušas. Kā viņām izdevies kā neredzamajiem cilvēkiem domes sēdēs sēdēt, gan Normundam Rečam pār plecu visos papīros lūrēt?

  2. Tev neapnīk ar vairākiem vārdiem rakstīt komentārus? Diezgan nožēlojami, nezinu, kā tāds mīkstais vispār spogulī spēj no rīta paskatīties. Cirks par brīvu!

  3. Tev neapnīk ar vairākiem vārdiem rakstīt komentārus? Diezgan nožēlojami, nezinu, kā tāds mīkstais vispār spogulī spēj no rīta paskatīties. Cirks par brīvu.

  4. Tad smejies vesels!! Tikai atceries, ka pēc smiekliem nāk asaras!!! Taisnība acīs kož?? Un vēl, aizej pie kādas latviešu valodas skolotājas, lai Tavu “burvīgo” latviešu valodu par pareizu pārvērš!!! Speciālists!!!

  1. Labi teikts, vakara smieklu deva 😀 … Gēbels nr 2 ….daži komentāri ir smieklīgi 😀

 12. Nu te jau gan muļķim jābūt, lai nepamanītu, ka viena persona saražojusi 15+ komentārus. NTZ, ieviesiet reģistrāciju ar fb, lai nepiedrazo tas domes trollis te visu.

 13. Vai tik tas troļļotājs nebūs tas pats Ruslans, kas izkrita vēlēšanās, jo bija melojis un krāpies, izgudrojis sev izglītības un apšmaucis savā Hansapostā cilvēkus? Pag, redakcija, paskatās adresīti un atrod savos vecajos papīros, jūs taču paši par viņu un viņa sievišķi rakstījāt! Viņam jau ar tā Zvaigzneskalna un Tomuļa tukuma balss pie sirds pieaugusi, jo viņš taču tai pēdējo naudiņu pirms vēlēšanām ziedojis. Tagad te atstrādā, laikam domā, ka šo arī Rečas galmā par sulaini -durvju vērēju pieņems. Bet nekā, vieta aizņemta, galvenā virinātāja vietā jau Tomuļs sēž.

  1. Sajūta, ka troļļo Māris Rudovskis, jo to iepriekš darīja Feisbukā aktīvi, arī vēlu naktī, laikam alkohola reibumā pēc masturbācijas. Ļoti nevēlams cilvēks tukumniekiem, parazitēja uz mūsu nodokļu naudas. Nesen biju garām viņa mājai braucis garām, ne māja, bet karaļa PILS. Un tas viss par domes mazo algu!!! Kauna nav?

   1. Losi, tu pat mājas un īpašniekus nemāki atšķirt! RE, ku nebij pils…maza, simpātiska mājiņa; pie jūras tuvu, tas gan, nu un. Tā kā tāda leijerkaste te čivini bez apstājas, toč DORNIS! Vemt uz tādiem kā tu!

    1. Aizver muti ciet alkoholiķi! Vecie zaga un izzaga visu, pietiek kampt, pietiek zagt.

   2. Par saviem vārdiem var sanākt arī atbildēt pēc likuma. Zinātājs atradies!

    1. Jā, Amatniek, skaties ka tiešām nesanjem vēl kādu jaunu sodu.
     Menti vismaz ir sākuši rīkoties un sodīt tevi par taviem izgājieniem.

 14. Un ja jau Plaudes kundze cieši draudzējas ar Kamparu, Šulcu, Rudovski un citiem vārdā šodien nenosauktajiem, bet drīzumā varbūt arī nosauktajiem, tad saikne acīmredzama. Tad sanāk, ka ilgus gadus informatīvi piesedza savus komandas biedrus. Jo jūs taču esat vienā laivā Plaudes kundze, vai ne tā?

  1. Kāda Tev daļa, kurš ar ko draudzējas!!! Tev tāpat nav draugu, bet ir attāli blakusdzīvotāji! Čekists atradies!!!

 15. Vismaz šajos komentāros ganās viens vienīgs KPV elektorāts no Īrijas šampiņjonu elites un Talsu-Lielās ielas apinīšu inteliģences.

 16. Komentētājs no IP adreses 46.23.45.121, kurš pie šī raksta atstājis vairāk nekā 20 komentārus tika bloķēts

 17. Nespēju saprast, kāpēc NTZ tik atklāti nostājas pret Tukuma novada iedzīvotājiem vēja parka jautājumā? Sponsori liek?

  1. Kā interesēs ”anonīma palikt gribošs” (smieklīgi, vai tas Rečs galīgi sēnes saēdies vai muļķis blakus Tomelam palicis?!) lēmuma sarakstītājs strādā? Nu par to tiešām ir jāpainteresējas citām iestādēm… Un ja vēl zinā, ka par lielo ”OIk” un ”Pienavas vējeņu akarotāju” Nemiro, kas Zvaigznes draugs, Drošibas policija savu vārdu teikusi… Tad tiem, kas ar galvu mazliet draudzējās, jau vajadzētu sākt saprast, kas tagad Tukuma domē notiek un kam īsti Pienavas vējēnes traucē. Tāpat , kā būtu jāredz, ar ko tā ” jaunā vara” , tai skaitā tie mazie puisīši, ka publiski sevi meiteņu vārdos nosaukuši un par tautas draugiem iztaisījušies, patiesībā nodarbojas… Ilgi nebūs jāgaida, kad ragus un astes pat aklie ieraudzīs… Ceru vienīgi, ka drošībnieki viņiem pieķersies ātrāk, nekā viņi visu novadu būs sa..rsuši.

  2. Ja nav ar mums, tad pret mums. Varbūt tāpēc, ka lēmumprojekti parasti paši no sevis nerodas pēdējā brīdī?

 18. Pusei no šiem komentētājiem vajadzetu iedot pa galvu … Savadaak galiigi iedomaajas ka Dievi…

 19. Laikam juristi pirmie no turienes izlidos kā nekam nederīgi elementi. Lai netraucē šiverēt.
  Kas ir Kampars, ko te tik bieži piemin?

 20. Domes lēmums tiks apstrīdēts un būs svarīgi vai tā ir pieņēmusi tiesisku lēmumu vai ne. Ja nē, tad Tukuma novada pašvaldībai būs jāmaksā kompetensācija. Pieļauju, ka konkrētajā gadījumā tā nebūs maza. Svarīgi būtu piebilst, ka biegās to var piedzīt no visiem, kuri pacēla rokas par šo lēmumu – arī ar Valsts kontroles starpniecību. Vadoties no domes attiecīgā lēmumprojekta, iznāk, ka mūsu dome ir vadošais eksperts Latvijā un, iespējams, Eiropā vides jautājumus. Ar nepacietību gaidu tiesas spriedumu. Man tikai nesaprašanu rada apstāklis, kāpēc citās valstīts, piemēram, Vācijā vēja parki tiek tik aktīvi būvēti. Vai Vācija par saviem iedzīvotājiem nerūpējas?

 21. Mani ļoti uzjautrināja šis “arguments” – “Pētījumi liecina, ka otrs visizplatītākais ar VES saistīto negadījumu cēlonis ir aizdegšanās un ugunsgrēki. Spēcīga vēja apstākļos degošās atlūzas un izdalījumi var pārvietoties ievērojamos attālumos, nokrist uz apkārt esošajiem laukiem vai mežiem, izraisot ugunsgrēkus šajās platībās un nodarot kaitējumu apkārt esošajiem īpašumiem. Dome ņem vērā konstatēto, ka, ņemot vērā turbīnu augstumu, apdzēst tās degšanas laikā nebūs iespējams. Pieejami dati liecina, ka 2019. gadā fiksēti 23 ugunsgrēki, kad aizdegušās VES turbīnas. Tādējādi potenciālā VES aizdegšanās rada arī vides piesārņojuma risku VES degšanā radīto dūmu formā. ” Ņemot vērā, ka vispiežāk Latvijā deg tieši dzīvojamais fonds – aizliedzam būvēt dzīvojamās mājas?

 22. Visskumjākais ir tas,ka domes mājas lapā nav šis lēmums, bet deputāte savā lapā ieliek,kā to saprast.Kam ir vajadzīgi šie sabiedriskās attiecības un biroja vadītājs, ja Tukuma lapa ir tukša. Vai tiešām vēlētāji tiek uzskatīti par pilnīgiem muļķiem, kuri nedrīkst neko zināt,viss slepenībā un lepnībā.

 23. Rečiem neinteresē ne Tu, ne pārējie, jo jāgrābj, kamēr var, zin taču, ka nākamajās vēlēšanās no normāliem cilvēkiem balsis nesaņems.

 24. Nu es domāju ka drīz sagaidīsim VARAM Tukumā,pēc paskaidrojuma!!! Esam tik bagāti ka drīkstam mētāties ar naudu? Un ja jau naudas mums ir pārpārēm,tad ko PII darbiniekiem algas tik niecīgas? Un kamdēļ tad noraujam no pensionāriem? Dzīvokļa īres peļņu desmitkāršojot???

 25. Viss jau būtu labi ar tiem vēja ģenerātoriem,bet man rodas jautājums.Kāpēc pēc viņu uzstādīšanas viņus uzreiz pārdos?Ja jau tas ir tik ienesīgs bizness,kāpēc jāpārdod?Varbūt kāds no Eoltus var atbildēt?

  1. Jā, interesanti, kāpēc Tukuma piena direktors pats nedzer saražoto pienu, bet pārdod to citiem? Jeb vācieši saražotās mašīnas tirgo arī Latvijā.
   LTRK un Vēja enerģijas asociācija jau nosodījusi Tukuma deputātu plānprātību

 26. Atkal vārdu slūžas atvērušās 18.08, 18.09,18.11.,18.14,18.19,18.42,18.50,19.06,19.16. komentētājam un Trīs partiju apvienības propogandētājam, politpulciņa un “saulainās tāles” aģitatoram,ruporam un bezmaksas bazūnei, kuram vienā psihes vietā iestrēdzis fails- Šulcs,Rudovskis, Kampars, NTZ kā veca klemme….maļ un maļ vienu un to pašu rejamo….
  Vai šis “varonis” palīdzējis “jaunajai un progresīvajai varai” iesniegt sūdzībrakstu par “ļaunajiem spēkiem” KNAB-ā un VP?! Visi dokumenti,šķiet, viegli pieejami, atbalsta netrūks no “zobu sitējiem”( autora teksts)!
  Gaidām rezultātus, nevis tukšu klaigāšanu un apvainojumus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *