Ko rok dzelzceļa stacijā Tukums I?

Jau pagājušās nedēļas nogalē pamanījām, ka uz perona dzelzceļa stacijā Tukums I ekskavators ir izracis bedres.

Interesējoties, kādi darbi šajā vietā uzsākti, Tukuma novada pašvaldībā pie skaidrības netikām. Būvvaldes vadītāja Iveta Vistapole rakstiski informēja, ka  pašvaldības būvvalde darbu dzelzceļa nodalījuma joslā nesaskaņo, to dara Latvijas republikas Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija. Savukārt Būvniecības informācijas sistēmā atradām informāciju, ka Tukumā, Dzelzceļa ielā 3 un Jelgavas ielā 1C tiek īstenots projekts «Dzelzceļa pasažieru infrastruktūras modernizācija – pārbūve stacijā Tukums I». Inspekcija jau 2022. gadā ir saskaņojusi pagraba nojaukšanu Dzelzceļa ielā 3, kā arī elektronisko sakaru sistēmu, elektroapgādes kabeļu, kontakttīklu, gājēju pārejas un pasažieru paaugstinātās platformas būvniecību Jelgavas ielā 1C. Visi nosacījumi, lai uzsāktu būvdarbus, izpildīti jau 2023. gada oktobrī.

 

Komentāri

 1. Vai tiesa, ka stacijas ēku no LDz ir pārņēmusi pašvaldība?
  Ja tā, tad varētu to attīstīt un apvienot ar autostu, pārcelt TIC un Pastu.
  Sigulda, Cēsis kā labie piemēri.

 2. Rakstìšu ar kļùdàm,kà parastais mirstìgais,bet Sory,Mìļà,pašvaldìba!Uz mùsu zemes atnàk cits,neinformè par turpmàkàm darbìbàm un dara ko grib?!Kà tas ir iespèjams?Tad jau jeb’kurš atnàk pašvaldìbas teritorijà un dara ko grib???Kàda šeit ir komunikàcija ar Lv’Dzelzceļu?Šai èkai ir jàkalpo kà pilsètas mùsdienìgai-sakoptai vietai-sejai,jo šeit atbrauc un aizbrauc darba tauta un arì iebraucèji!Es ļoti priecàšos,ja šai telpàs bùs cita gaisotne,nesmirdès pèc urìna un naktìs bùs kàrtìba,kà arì bùs iespèja nokàrtot WC vajadzìbas mùsdienìgàs TÌRÀS TOLETÈS!

 3. Modernizē – slikti, nemordenizē – snird un slikti. Jaunie vilcieni – forši, ja kaut kas jādara un dēļ tiem jāpārtaisa – atkal slikti….. Ribj lasīt. Varbut laiks par kaut ko ari papriecāties – piemēram peroni ir LDZ pārvaldibā, tātad ne par bļauru nodokļiem. Lai Jums negtīviķiem pistācijas vienmēr atvērtas. ‍♀️

 4. Bet pagrabs bija laumiņu un meža gariņu,kuri apmaldījušies pilsētas džungļos patvērums, es pats citreiz pirms skolas,gaidot vilcienu tur veicu stingrā zariņa pulēšanas rituālu

  1. Tu neēsi Kremļa aģents? Kā Tu vari svēto zariņa raustīšanas rituālu nosaukt par stingrā zariņa pulēšanas rituālu?! Fui! Ka Tevi neķer pārkoņtēvs ar pāris rūnām!

 5. Skolnieciņš saka:
  14.03.2024 11:03
  Nē Kremļa aģenti pulē raķeti, a CIP aģenti pulē zariņu, to nu gan vajadzētu zināt! Un neuzdodies te par mani ES ESMU ĪSTENAIS UN VIENĪGAIS skolnieciņš

 6. Kas jūs tādi par niku zagļiem!? diletantu bars..raustīšanu no pulēšanas neatšķir svētās suņusēņu miesas vārdā..Es uz jums mēnesnīcā palaidīšu virsū pērkoņpirdienu! Se būdā visi! Skolnieciņš esmu es!

 7. Ne vella skolnieciņš esmu es…..plānā galda urbējs.Pārceļiet mani arī uz staciju……

 8. Skolnieciņš saka: 14.03.2024 10:02 Skolnieciņš saka: 14.03.2024 11:03 Skolnieciņš saka:
  14.03.2024 11:55 Skolnieciņš saka:
  14.03.2024 12:38 Skolnieciņš saka:
  15.03.2024 15:30 Šis cilvēks neatmet centienus mani marginalizēt. Segvārdu zagli, rimsties!

 9. Skolnieciņš saka:15.03.2024 18:55 Šis cilvēks ir no Tvaika ielas palātas un neatmet centienus mani marginalizēt. Segvārdu zagli, rimsties! Savādāk būs jaārstējas ar elektrību!

 10. Tas ir kaut kāds murgs, tas tvaicenieks Skolniekzellū ir no Latvijas otras puses, bet viņam jālien komentēt par Tukuma staciju.
  Sēdi savos Naukšēnos slimo namā un nejauc gaisu Tukumā!

  1. 2022 saka: 16.03.2024 13:06 Nu, Tvaikā ielā es neesmu bijis. Neesmu Tvaika ielas pacients. Nespried par citiem pēc sevis. Ntz.lv žurnālistēm arī patiktu viltus profili soctīklos, tad viņas justos tāpat kā es tagad.

  2. Tu nekad neatbildi uz jautājumiem.
   Jautāšu vēlreiz, ko tu meklē Tukuma avīzē?
   Smērē savas pajolības savu Naukšēnu pārmācības namā!
   Jeb tu lien tikai tur kur tevi nav nobloķējuši.

   1. 2022 saka:16.03.2024 16:26 Tu esi verbāls varmāka. Parasts, verbāls varmāka. Varbūt no cita vārda tu vel prokremliskus komentārus nonstopā drukā. Tu vari tēlot inteliģento, bet tu vari arī izrādīties prasts kremļa trollis bez personības.

 11. Es lieliski saprotu, kāpēc Skolniekzellū lien visur, kur nav nobloķēts.
  Skolniekzellūn kā jaunajam violetajam biologam un zinātniekam, jāiegūst zinātniskā atpazīstamība un tā viņš krāj apzīstamības punktus.
  Došu labu padomu, tagad topā ir seksuālās izmantošanas kārts, uztaisi skaļu paziņojumu, ka tādi un tādi ir tevi izmantojuši, uzreiz visi tevi filmēs, medijos būsi uz izķeršanu.
  Vienīgā problēma, kurš tam noticēs, jo tādu…

  1. 2022 saka: 16.03.2024 17:25 Tu nodarbojies ar profanāciju. Ir violētā biotehnoloģija. Par violēto bioloģiju es neesmu dzirdējis. Varbūt kaut kur angliski par šādu iedalījumu var kaut kur lasīt. Bet violētā krāsa apzīmē ar likumdošanu saistīto biotehnoloģiju.
   Te nu es atbildēju uz tavu sarkasmu un ironiju.

 12. Vienīgais, kurš no mums abiem ir kremļa aģents, esi tu.
  Kurš nonstopā drukā komentus, kuros Latvieši attēloti kā pamuļķi, kurš apspļauda cienījamo Vili Vītolu, kurš visu laiku zākā augstskolu mācībspēkus, kurš visu laiku kā tāds sovoks kviec, dodiet dodiet, tikai pēdējais slaists celtniecībā nespēja nopelnīt pat opelītim, kurš kā sovoks no rīta līdz vakaram zākā tos , kuri gudrāki…..
  Lūk, tā biedri Sovokškoļņik!

  1. 2022 saka: 17.03.2024 18:28 Uz latviešiem es nekad neesmu spļāvis. Ja runā par Vītolu fondu, tad es viņam šogad nosūtīju atkārtotu pieteikumu un vel e-pasta vēstuli.
   Komentārus no rīta līdz vakaram es nedrukāju. Man nav jāatbild par to cilvēku varzu, kas zog manu segvārdu (pseidonīmu) Skolnieciņš.
   Nu mans pamatskolas klasesbiedrs savāca 3500 eiro adventistu misijas skolā ceļojumam uz Indiju. Viņam arī tika Draudzīgā Aicinājuma fonda stipendija piešķirta. Naudu nekur ubagojis es neesmu.
   Es esmu Latvijas Republikas patriots. Un pret karu Ukrainā es iestājos. Manis veidotie attēli ir publicēti internetā. Un savu īsto vārdu es neslēpju. Pagaidām man ir studiju slodze liela. Un es nevaru publicēt vairāk. Bet maijā semestris beidzas. Man stipendijas neviens nav devis. Bet mācību rezultāti skolā man bija normāli. Vienīgi uz citu studentu fona tie ir vāji, jo studē galvenokārt vidusšķira. Un trūcīgs cilvēks izceļas uz vidusšķiras fona ar saviem trūkumiem. LU ir daudz foršu jauniešu, kam ir labākas sekmes nekā man. Esmu pie tā pieradis. Pašlaik es studēju izdzīvošanas režīmā, lai tiktu pie diploma. Studijas RTU mani iedragāja, jo es nepareizajā virzienā tērēju savu ierobežoto finanšu resursu. Mani vienkārši 11. klasē maldināja Cēsu RTU filiāles pārstāvis par budžeta vietām, noklusēdams par 70% lielo atbirumu budžeta vietās. Pašlaik es pat nevaru pabeigt studijas ķīmijas tehnologos pat koledžas līmenī, jo šo studiju programmu likvidēja nepietiekama absolventu skaita dēļ. Pēc LU absolvēšanas skatīšos, ko RTU teiks, vai viņi ļaus man pabeigt studijas Cēsīs. Un mūsu žurnālisti par studentu nebūšanām neraksta. Tas aiztaupītu daudzas problēmas Latvijas jauniešiem.

  2. 2022 saka: 17.03.2024 18:28 Es augstskolu mācībspēkus nezākāju. Par RTU esmu teicis, ka tur ir fiktīvas studiju vietas. Esmu vel runājis par RTU administrācijas lielajām algām, kas ir VID’a mājaslapā redzamas. Tā ir faktu konstatācija, nevis zākāšana. Zākāšana ir, piemēram, viltus profila uztaisīšana sociālajos tīklos uz citas personas vārda un tā aktīva lietošana paša cilvēka diskreditācijai.
   Latvijā trūkst atbalsta mehānismu trūcīgiem un maznodrošinātiem studentiem. Un nesauc mani par biedru, es neesmu komunists. Toties daudzi sabiedrībā cienījami komunisti padomju okupācijas varas laikā bija komunisti. Disidenti parasti dzīvē ir lūzeri, jo sabiedrība viņus nepieņem un pašas sātīgākās, maizi nesošās vakances viņiem paiet garām.

 13. Šajā sakarā uz rūnu svētdeķīša tiks veikts kārtējais rituāls! Apnicis būt disidentam.

  1. Skolnieciņš saka: 18.03.2024 11:15 Ironiski. Manu pamatskolas klases biedru, kurš ir gados jauns adventistu baznīcas mācītājs it neviens neparodē un neizsmej. Kaut gan viņš ar reliģiju ļoti labu naudu sev nopelna. Ģimenes bizness, kur pat iesaistās viņa dvīņu brālis. Bet mani tikai par to, ka esmu pagāns un ka man nepatīk krievija, parodē un izsmej teju jebkurš internetā sēdošs neveiksminieks, kam nav slinkums. IP adresi jau var pie komentāriem piespraust, lai šāda smīkņāšana te būtu mazāk interesanta.

 14. Vēl var piespraust auseklīti pie rūnu deķīša! Lai rituālam lielāks spēks!

 15. Galvenais lai stacijā ir WC,kafe,preses kiosks,fēnikss,belaši. Būtu labi,ja vilcienu sagaidītu meitene ar kociņu . Jā,un vēl lūdzu neona apgaismojumu.p.s lielu apaļu pulksteni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *