Kandavā notiks militārās tehnikas izstāde

9. maijā, no plkst. 11.00 līdz 12.00, Jelgavā, Jelgavas tehnikuma teritorijā, 10.maijā Dobelē, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas teritorijā, 11. maijā Liepājā, Liepājas Valsts tehnikuma teritorijā un 12.maijā Kandavā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma teritorijā Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde kopā ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu vadīs izglītojošas lekcijas audzēkņiem.

Savukārt vietējiem iedzīvotājiem Jelgavā, Dobelē, Liepājā un Kandavā minētajos datumos no plkst. 12.00 līdz 15.00 būs iespēja apmeklēt militārās tehnikas izstādes, atzīmējot NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas piecgadi.
Pirmajā lekcijas daļā jaunieši tiks iepazīstināti ar NATO organizācijas struktūru un lomu, kā arī ar līdzšinējo sadarbību ar Sauszemes spēku Mehanizēto kājnieku brigādi. Otrajā lekcijas daļā brigādes pārstāvji informēs jauniešus par plašajām dienesta iespējām un aktuālajām vakancēm Nacionālajos bruņotajos spēkos.

 

Iedzīvotāju ievērībai!

Laikā no 9. līdz 12.maijam, lai nodrošinātu militārās tehnikas izstādes Jelgavā, Dobelē, Liepājā un Kandavā, pa autoceļiem pārvietosies sabiedroto valstu un Nacionālo bruņoto spēku militārā tehnika maršrutā Ādaži – Jelgava – Dobele – Liepāja – Kandava – Ādaži.

Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija, Facebook lapā @Latvijasarmija, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Facebook lapā @MehanizetaBrigade.

Komentāri

  1. Sveiki,

    VAI JUMS NEPIECIEŠAMS KREDĪTS?
    Vai jūs interesē jebkura veida aizdevuma saņemšana?
    Vai jūs uztraucaties finansiāli? Vai arī jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu un rēķinus?, ja jā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot uzņēmuma e-pastu: jeromeburchael91@gmail.com

    Mēs esam jūsu rīcībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *