Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kandavas tehnikuma jaunieši atkārtoti pierāda, ka ir Latvijas labākie jaunie arāji

27. oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši piedalījās Latvijas aršanas sacensībās, no kurām atgriezušies ar izciliem rezultātiem – parasto arklu klasē 2. vieta Ričardam Dambergam; tautas klasē 1. vieta – Mairim Mihailovam.

Sacensības notika izmēģinājuma saimniecībā SIA “Upeskalni” Kuldīgas pusē un tās organizēja “Latvijas Arāju organizācija’’ un ,,Lauksaimniecības un industriālās tehnikas asociācija’’.

Tehnikuma izglītojamie ne vienu reizi vien pierādījuši savas prasmes aršanā un godalgoto vietu pjedestālos kāpj gadu no gada. Tas nebūtu iespējams bez mūsu pieredzes bagātajiem pedagogiem, kuri ir īsteni sava amata lietpratēji.

No sirds sveicam un lepojamies ar mūsu 3.LM kursa puišiem! Paldies mūsu lieliskajiem pedagogiem Ilgonim Ešenbergam un Jānim Jansonam – tas ir arī jūsu nopelns.

Līdz ar ceļojošo “kausu” un diplomiem, vienam no puišiem būs iespēja piedalīties pasaules aršanas sacensībās, kas nākamgad, aptuveni 50 dalībnieku konkurencē, notiks tepat Latvijā.

 

 

Komentāri

  1. Great post. I was checking constantly this blog and I’m impressed! Extremely useful information specially the final part 🙂 I maintain such information much. I was seeking this certain info for a long time. Thank you and best of luck.

  2. Some really interesting info , well written and broadly speaking user genial.

  3. he blog was how do i say it… relevant, finally something that helped me. Thanks

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *