Kam pieder suns?

Tukuma dzīvnieku patversme lūdz iedzīvotāju palīdzību. “Liels lūgums palīdzēt noskaidrot attēlos redzamā suņa īpašnieku. Suns vēlos vakaros klaiņo Pūres centrā. Pēc iedzīvotāju sacītā, esot agresīvs! Ja suņa īpašnieks lasa šo ziņu, atgādinām, ka suns pastaigā jāved pie pavadas. Iesaistīta arī pašvaldības policija un saimniekam būs jāsniedz paskaidrojumi, kādēļ viņa suns klaiņo! Lūdzam ziņot par suņa īpašnieku zvanot: 8881 vai 26885916.”

Komentāri

  1. Izlasot tādus draudus, simts punkti, ka saimnieks neatsauksies.
    Ko var ņemties ar tiem klaiņojošiem agresīvajiem suņiem, ātri belašos un cilvēkiem mierīgs prāts.

  2. ja vazājās, tad ko dara suņu ķērāji? It sevišķi ja agresīvs! Lasiju, ka esot iekodis arī bērnam, ja manam sīcim tā būtu, suns vairs nestaigātu un saimnieku atrastu ātri, Pūre nav liels ciems, katrs katru pazīst.

  3. Pūre nav liels ciems, bet redz neviens neko nezina vai arī negrib zināt, kam suns pieder. Jo aptaujāti ir ļoti daudz, bet kā nav zināms, tā nav zināms kam pieder.

  4. Vai šādam sunim nav jāatrodas patversmē? Kāpēc pašvaldības policija ignorē agresīva suņa pastaigas ārpus sētas? Varbūt dzīvnieks pieder policistam? Tad jau pierasts, ka vārna vārnai acī neknābj.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *