Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kad būs gatava Milzkalnes skola?

10. oktobrī pašvaldībā notika preses konference, kurā par aktualitātēm novadā informēja Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Gundega Rugāja, bet uz jautājumiem atbildēja pašvaldības vadītāja vietnieks Imants Valers.

Milzkalnes skolu sāks apdzīvot oktobra beigās

Kā informēja pašvaldības vadītāja vietnieks Imants Valers, oktobra otrajā pusē SIA «Amatnieks» ir gatavs ielaist skolu pārbūvētās ēkas otrajā stāvā, kur telpas jau ir gatavas, tikai vēl atlicis pieskrūvēt kontaktus un pielikt grīdlīstes. “Siltums ir, atlicis vien salikt mēbeles – daļu izmantosim vecās, bet kaut ko arī pirksim no jauna. Nepabeigtais ir pirmais stāvs, kur nevarējām vienoties par siltināšanas veidu, jo sienas ir mitras. Tā kā tās ir no akmens un metru biezas, ir vajadzīgs laiks, kamēr tās izžūs. Jāņem vērā, ka visu iepriekšējo ziemu ēka bija bez jumta, turklāt tai bija slikta hidroizolācija, tāpēc arī ēkas apakšējā daļa ir mitra. Šobrīd esam vienojušies, ka sienas nesiltinās un ļaus tām lēnām izžūt.”

 

Izstrādā projektu Milzkalnes ciema ūdensapgādei un kanalizācijai

Vēl interesējāmies, vai SIA «Tukuma ūdens» jau sācis darbu Milzkalnē, kur tam jāpārņem ūdensvada un kanalizācijas tīkli. Domes priekšsēdētāja vietnieks informēja, ka uzņēmums darbu ir uzsācis, kā to paredz noslēgtais nomas līgums un nākotnē arī pirkuma līgums. Kā nomas, tā pirkuma līguma summa būs viens cents. Tomēr neatkarīgi no tā jau pirms kāda laika uzsākta projekta izstrāde jaunu tīklu ierīkošanai šajā ciemā, jo daļai ciema privātmāju nav centralizētās ūdens apgādes un kanalizācijas un nākotnē tā noteikti būtu ierīkojama.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *