Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kā vasarā strādās Tukuma novada bērnudārzi?

Tukuma novada pašvaldībā ir 10 pirmsskolas izglītības iestādes un 15 izglītības iestādes, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Izglītības iestādēs tiek veiktas aptaujas par bērnu apmeklējumu vasaras periodā un pamatojoties uz aptaujas rezultātiem, iestāžu vadītāji sagatavo darba grafiku vasarai un bērnu grupu izvietošanas plānu iestādē.

2023.gada vasaras periodā nepārtraukti strādās sešpadsmit Tukuma novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes, tai skaitā iestādes, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot bērnu pieskatīšanu dežūrgrupu režīmā. Vecākiem, kuri izteikuši vēlmi, ka viņu bērniem nepieciešams vasaras periodā apmeklēt pirmsskolas izglītības grupu, tiek piedāvātas vietas iestādēs, kas vasaras periodā strādās nepārtraukti.

Jānorāda, ka Tukuma novada pašvaldībā tiek aktīvi strādāts pie pirmsskolas izglītības grupu nepārtrauktas pieejamības izglītojamiem arī vasaras periodā. Ir jābūt būtiski nozīmīgiem iemesliem, lai iestādes pārtrauktu savu darbību vasaras periodā. Par nozīmīgiem iemesliem tiek uzskatīts, remonts izglītības iestādē, kas ietekmē bērna ikdienu un izglītojamo neesamība vasaras periodā, par ko liecina veiktā vecāku aptauja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *