Jaunieši senioriem palīdzēs apgūt tehnoloģijas

Skolas projekta ietvaros Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 12. klases audzēknes senioriem, kam tas nepieciešams, gatavas ierādīt kā darboties ar tehnoloģijām un internetu. Pasākums notiks skolā 1. februārī 17.00. Piedalīties ar ikviens, iepriekš piesakoties. To var paveikt, zvanot uz afišā norādītajiem tālruņa numuriem.

Komentāri

 1. Ja seniori iemācīsies R skriptu un darbu ar programmu “RStudio”, tad viņi varēs veikt pašvaldības ierēdņu darba algu matemātisko analīzi un taisīt smukus grafikus, ko likt sūdzības.lv portālā un citur.

  1. Tev prātā nevis Darbs, bet gan sūdzības.
   Kā saka, no savām saknēm neizbēgsi, visādi tur trauku novācēji un oberi bija stukaču pirmajās rindās.Dēls turpina tēva stukača tradīcijas.

 2. Normāli dienu iepriekš ielikt pirms pasākuma?
  “Nāc mācīties kā lietot internetu un datoru!”, *Ieliek internetā plakātu*.
  Mārketings 10/10.

 3. Senioriem ļoti patīk darboties dārzā un siltumnīcā, ar vienu vārdu sakot , darīt ar savām rokām.
  Datorprasmes plus tehnoloģijas var ļoti palīdzēt dārzkopībā- atvērt aizvērt lūkas, laistīt, kad vajadzīgs, barības vielu dozēšana, aptumšona, augsnes kontrole, distancionāla brīdināšana par avārijas situācijām, utt.

  Tādas lietas ļoti noderētu senioriem, bet nē, kaut kāds (XXL necenzēts) domā tikai stučīšanu.

  1. 2022 saka: 30.01.2024 12:17 Ne visi seniori var atļauties modernu siltumnīcu.

  1. Seniors sākas no 60 gadiem, bet zinu, ka šo pasākumu var apmeklēt visi, kam interesē apgūt datoru un internetu.

 4. Es ar kā debiloīds varēšu šos kursus apmeklēt? Kā nekā es esmu perfekts dumā baura piemērs,kurš strādāt nemīl,bet gausties nasks

 5. I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location. contact us now (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Mr. Damian Sumiti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *