Jauna sezona un jaunas idejas Kolliju fermā

Citur atklāj tūrisma sezonu, bet Laimīgo kolliju zemē, kas Variebas pusē, – jaunu, nu jau septīto filmēšanas pavasari. Tam rūpīgi gatavojas visi četrkājainie saimniecības iemītnieki, arī divkāji, putnus un, protams, filmēšanas ideju autoru – Veco kolliju, kas citādi pazīstams arī kā Agris Straujups, ieskaitot.

“Vai jūs zināt, kā paiet lauku cilvēka ikdiena?” – atzīmējot «Kolliju kino» studijas septiņu gadu jubileju, raksta tās izveidotājs. “Daudzi domā, ka, arot, sējot un pļaujot. Mēžot kūtis, slaucot govis un grābjot sienu. Jūs nebūsiet kļūdījušies, taču bez šiem darbiem «Laimīgo kolliju zemē» var atrast arī citas nodarbes. Tajās ļoti retajās reizēs, kad sarunājos ar cilvēkiem un godīgi atbildu uz viņu jautājumu, ko es šodien daru, esmu radījis par sevi pavisam ačgārnu iespaidu. Pēc manām atbildēm sarunu biedri ir pat domājuši, ka esmu vai nu piedzēries, vai arī gatavojos kļūt par trakomājas iemītnieku. Mani pašu apkārtējo reakcija uzjautrina, un nākas pārliecināties par seno patiesību – ja teiksi taisnību, neviens negribēs ticēt, meliem noticēs vairāk. Labi, šodien es: gatavoju kazai Petrai brokastīs ceptu olu (ar svaigu gurķu salātiem!); kūlu labību ar veļasmašīnu; lasīju kazai Ievai mušmires; tecināju bērzu sulu no pagalēm ar centrifūgas palīdzību; veļasmašīnā vārīju sardeles Keisijai un tā tālāk un tā joprojām.” Un viss šis pārtop pārsvarā jau asprātīgi atraktīvās filmiņās, un tā autora veikums, īpaši jau darbā ar saimniecības kollijiem, tiek novērtēts arī starptautiski.

Šogad iecere esot filmēt sēriju par kino – seriālu «Kustīgo bilžu šķūnis». Un te nu atkal ir cerība uz laimīgo kolliju tikpat laimīgajiem, jo izpalīdzīgajiem atbalstītājiem –  filmēšanas vajadzībām tiek meklēti rekvizīti – veci kino projektori, amatieru kino kameras un VHS uz pleca liekamā videokamera. Ja tāda kaut kur saimniecībā aizķērusies, var sazināties ar kolliju fermas saimnieku Agri pa tālruni: 29559338 vai  kolliji@inbox.lv. Un jūsu rekvizīts tiks iemūžināts kādā no nu jau starptautiski atzītām filmām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *