Jau šodien sākam svinēt Rožu svētkus

Jau sovakar, 21. jūlijā, 20.00 Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā trīs nozīmīgi notikumi savīsies vienā simfonijā – tiks atklāti Rožu svētki, Rožu gaismas dārzs un Tukuma kultūras nama skolotāju koris «Vanema» svinēs 45. dzimšanas dienu.

Kora koncertā skanēs komponista Māra Lasmaņa rakstītās dziesmas, veltījumi ziediem, kuru tūkstoši ziedēs, smaržos un aicinās izbaudīt gaistošo brīnumu… Dziesmās koris ieliks savu “dzīves un darba” stāstu, kuru tas 30 gadu garumā veidojis kopā ar diriģentu Tālivaldi Gulbi – kopīgos mēģinājumos, koncertos un konkursos, ceļojumos, Dziesmu svētkos un Koru karos, mudinot lepoties un līdzpārdzīvot izpildītās mūzikas skanējumam. Uz to dziedātāji aicina arī šoreiz, pārsteidzot ar pavisam jaunu programmu, kas apgūta, neraugoties uz plašo Dziesmu svētku repertuāru, un izskanēs kā dāvana tukumniekiem un pilsētas viesiem svētkos.

 

Vairāk par svētku programmu lasāms ŠEIT===========>>>>>>>>>>>>>>>>

Kā arī ar ŠEIT==============>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Manuprāt, laicīgos svētkus labāk ir nesvinēt baznīcā. Kristiešiem ir sava dzīve. Un nevajag kristietību uzspiest nekristiešiem.

  1. Vispār latvieši ir pagāni. Un pagānisms Baltijā bija vel pirms kristietības. Un es nevemju, arī ziedojumus un citus labumus nedz no valsts, nedz no sabiedrības es neubagoju.

 2. Nē nē, Skolnieciš neubago, viņš tikai visu laiku nepaguris skandē, cik nabags šis ir, nediedelē brīvpusdienas un 10kg makaronu paku, visu laiku kviec, dodiet, dotiet, dodiet jo man pienākas.
  Pat Latvijas Armija viņa izpratnē ir vieta, kur bezmaksas šis varētu pierīties…

  1. 2023, mācītāju bērni nudien dzīvo grezni un sasniedz dzīvē visu plānoto. Palasi žurnālu “KasJauns”, jo tur viss ir rakstīts.
   Bet es esmu lauku pagāns. Parasts pagāns no tautas. Esmu savas zemes patriots, esmu Latvijas patriots. Ko tu man padarīsi? Aiz manis stāv Dievi.

   1. Par to, ka aiz tevis stāv alkoholiķi, bijušo partijnieku apkalpotāji-podlaižas un vienmēr ”laipnie” padomju tirdzniecības blatinieki, nemaz nešaubos.

    1. Un? Atkal tu raksti rupeklības. Tev dievturība ir kā skabarga acī. Nevari pat paiet garām un neuzrakstīt savu jēlību. Vel segvārdu manu zodz, lai rakstītu prokremlisku drazu. Pa La.lv un tv3.lv kremlini manu vārdu valkā. Varu iedomāties, ja es sociālajos tīklos zem sava īstā vārda publicētos, tad būtu simtu viens viltus profils ar manu seju. Tauta tāda ir, tai kā tik noēst kādu. It īpaši, ja Latvija ir pilna ar okupantiem no padumjās krievijas laikiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *