Slampē izveidota jauna kultūrvieta

Pašu izsapņots un veidots – radošais kvartāls «KultūrElpa liepās» tika atklāts 4. jūnijā Slampē. ”Ja ļoti grib un neviens neliek sprunguļus riteņos, tad var,” teica slampenieki, kas te pulcējas svētdienas vakarā jaunajā brīvdabas pasākumu vietā uz dziesminieka Kārļa Kazāka koncertu.

No idejas, ko izsapņojušas Kultūras pils meitenes Madara Jumiķe un Zane Štāla, līdz koncerta vakaram esot pagājušas vien trīs nedēļas. Labiekārtošanas talkās piedalījās paši iedzīvotāji, kas darīja visu, lai vietā zem senajām liepām, kur reiz bijis skolas sporta laukums, iekārtotu jaunu kopā sanākšanas vietu brīvdabas koncertiem, kino vakariem un citiem radošiem notikumiem. Skatuves platformu divu dienu laikā izgatavoja Aigars Beķeris, Andris Melderis un Ints Bērziņš, transportu gādāja Aldis Stepanovičs, eiropaletes deva SIA «Kalnāji».

Šovasar gaidāmi vēl vairāki pasākumi jaunajā kultūrtelpā, bet tieši, kādi, – tas pagaidām esot lielais noslēpums, saka Slampes kultūras nama pasākumu organizatore Z. Štāla, atgādinot, ka jāseko līdzi notikumu afišām.

 

Komentāri

 1. Šajā kultūrtelpā es veikšu savu svētā zariņa rituālu!
  Vienmēr Jūsu Skolnieciņs.

  1. Skaties, ka neatraujies, jo slampeniekiem nepatīk maniakāli dīvaiņi virinātāji un zariņpurinātāji.

   1. bračka saka: 14.06.2023 15:15 “maniakāli dīvaiņi virinātāji un zariņpurinātāji” Es zinu, ka tu tagad verbāli pašapmierinies. Sākumā zem sveša segvārda uzraksti slimus vājprāta murgus par onanēšanu, tālāk tu diskusijas tēmu virzi uz eksgibicionismu un publisku onanēšanu. Tas ir slimi. Vienkārši slimi. Bet ntz.lv tevi nedzēš. Jocīga tā vārda brīvība. Tas būtu līdzīgi, ja šīm žurnālistēm sarastos internetā viltus profili ar vājprāta murgiem, bet policijā teiktu, ka tā ir vārda brīvība.

  2. Skolnieciņš saka: 14.06.2023 11:40 Šodien ir komunistiskā genocīda upuru Piemiņas diena. Bet tu raksti slimus vājprāta murgus par onanēšanu. Pretīgi lasīt.

    1. 100% saka: 14.06.2023 18:26 Man vieglāk ir paust savu viedokli par notiekušo valstī ir Valsts kancelejas Sabiedriskās apspriešanas portālā, jo tur mani neizsmies un neparodēs.

 2. Man patīk Valsts kancelejas Sabiedriskās apspriešanas portāls, jo tur var brīvi rakstīt no sava vārda un nebaidīties, ka viedoklis tiks izdzēsts vai izķēmots. Ieeja tur ir caur internetbanku.
  Bet šeit nav nekādas sarunas kultūras.

   1. Anonīms saka: 14.06.2023 20:09 Tu pats par sevi spried. Vari arī tālāk pielūgt mironi uz koka dēļiem. Tā ir tava dzīve, tava izvēle.

  1. Kāda vēl interneta banka, tā tak neiet kopā ar tavu senču pagānu dzīves veidu, internetu izdomājuši tevis nīstie Kristieši, bet bankas ir ļoti saistītas ar tevis nicinātajiem Semītiem.
   Tu esi nodevis savu senču ideālus.
   Es saprastu, ja tu kā pagāns čupotos ar saviem gara brāļiem burjatiem, tiem tāpat cieņā indīgās sēnes, tukšas mucas dauzīšana un lēkāšana ap ugunskuru.

   1. Kāds sakars latviešiem un burjatiem? It nekāds. Latvieši ir eiropieši, bet burjati ir krievu okupēta tauta, kas pat nespēj pacelt balsi un pateikt kaut ko pretī krieviem, kas nesodīti parazitē uz Jakutijas dabas bagātībām. Ja nemaldos, uz dimantiem. Varbūt izbeigsi ņirgt?
    Latvijas Republika ir demokrātiska, Eiropas valsts. Savukārt, fašistiskā krievija ir totalitāra nedavalsts. Krievijai totalitārisma tradīcijas ir visai bagātas un senas. Jau no viduslaikiem. Fašistiskajā krievijā valsts reliģija ir kristietība jeb moskavijas baznīca jeb krievu pareizticīgo baznīca. Pagānus krievijā bāž cietumos, liek psihiatristiskajās klīnikās vai arī nogalina.
    Un kāpēc tu kā piemēru bāz sejā krieviju?

    1. Izrādās, ka esi ne tikai mežoņu kulta piekritējs, bet arī spēcīks džiugrāfs, kurš neatšķir Burjatiju no Sahas(Jakutijas).
     Tas viss ir loģiski, jo pagāns neko tālāk par savu alu nezina.
     Ja jau tavuprāt zinātnieki ir atejisti, tad jau viņiem ir nospļauties par dažādiem mežoņu kultiem.

     1. 2023 saka: 15.06.2023 19:44 Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm. Tā ir mana izvēle. Un es tev to neuzspiežu. Tici kam vēlies! Bet manu segvārdu nezodz un nemarginalizē mani!

   2. Kas izdomāja internetu? Zinātnieki! Un vairums zinātnieku ir ateisti. Tā kā tehnoloģijas kristietība neradīja. Toties viduslaikos kristietība bija pret visa veida zinātni. Zinātniekus vajāja inkvizīcija. Tāpēc ja tu man ko pārmet, tad palasi ābramisko reliģiju asiņaino vēsturi. Palasi par to, kā ābramiskās reliģijas padarīja visus vienādus, ar kādām metodēm ābramiskās reliģijas to darīja.
    Kāds sakars ebrejiem ir ar bankām? It nekāds. Pasaulē ir ļoti daudz banku, kas pieder dažnedažādiem īpašniekiem no dažnedažādām valstīm. Ja tev rēgojās visur ebreji, tad tu esi kaut kādu murgainu sazvērestības teoriju apsēsts. Tu vienkārši savā pasaules uztverē paud vecas padomju krievijas klišejas un steriotipus. Padomija bija ļoti antisemitiska.

   3. 2023 saka: 15.06.2023 11:19 Tu vari arī tālāk zagt svešus segvārdus, raustīt savu zariņu pilnmēnesī (masturbēt). Tu esi naidpilns cilvēks. Man nepatīk cilvēki, kuri zog svešu digitālo identitāti un tādā veidā diskreditē citus cilvēkus.
    Ntz.lv var arī banot segvārdu zagli, bet ntz.lv to nedara. Sabiedriskās apspriešanas portālā var paust savu viedokli par tēmu un nebaidīties, ka viedokli dzēsīs vai arī kaut kā sacīto sagrozīs.

 3. 14. jūnijs ir traģisks datums. Šajā dienā zaimus runāt ir spējīgi vien 9. maija svinētāji. Normāli cilvēki šo datumu uztver kā sēru dienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *