Izskanējis sievu un vīru koru koncerts ‘Divi Doti’ Durbes estrādē Tukumā

Šodien, 4. jūnijā. Durbes estrādē pulcējās vīru un sieviešu kori no visas Latvijas, lai kopīgi izdziedātu skaistākās dziesmas šim koru sastāvam, kā arī 2023. gada Dziesmu svētku repertuāru. Pie diriģenta pults stājās Aira Birziņa, Māra Marnauza, Ilze Valce, Romāns Vanags, Ivars Cinkuss, Uldis Kokars, Edgars Vītols, Jevgeņijs Ustinskovs un citi, kā arī Dziesmu svētku Goda virsdiriģenti Jēkabs Ozoliņš, Arvīds Platpers un Jānis Zirnis.
Koncertā piedalījās arī NBS Štāba orķestris, solisti Inga Šļubovska un Zigfrīds Muktupāvels.

 

 

 

Komentāri

    1. Tieši tāpat kā jaunajā lapā (nu jau gan vairs sen nav jauna, bet joprojām šo sistēmu neizprotu…) neko nevar atrast. Visi raksti juku jukām lēkā. Vecie ar jaunajiem, tēmas sazin kādas un par ko. Vecajā viss bija smuki, skaidri, atrodami. Šajā neko nevar saprast, tāpēc ari reti te vairs ienāku.

  1. Koncerts bija ļoti skaists, noorganizēts bija ļoti labi, viss ritēja raiti bez šādiem pasākumiem raksturīgām bezgalgarām uzrunām un sumināšanām.
    Tiesa gan, varēja vēlēties vairāk publikas, bet labāk lai ir mazāk, bet solīda publika, nevis kā pilsētas svētkos no visām pažobelēm izlīdušo bari.

  2. Pasākums tiešām bija jauks- laiks, saule, putnu čalas, cilvēki, kas baudīja visu to. fantastiskie diriģenti, humoru un labu balsi apveltītais vadītājs. Vienkārši- BAUDĪJUMS. Būtu klausījusies vēl. Pēc lielā pārtraukuma ir jānovērtē tas, kas bija liegts. Jāķer mirkļi, jo nezinām kāds “bads” mums vēl priekšā.
    Un par skatītājiem nav ko uztraukties- atnāca tie, kas gribēja un PALDIES , ka bija šāda iespēja.
    Lai top! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *