Investējot 850 000 eiro, Milzkalnē top “Stiga RM” metālapstrādes rūpnīca

Viens no Latvijas vadošajiem koksnes nozares uzņēmumiem “Stiga RM” sācis darbu pie metālapstrādes rūpnīcas iekārtošanas Milzkalnē, Smārdes pagastā, lai nākamā gada pavasarī pārceltu savu esošo ražotni uz plašākām un modernākām telpām. Darbības paplašināšanā un jaunas ražotnes labiekārtošanā plānots investēt 850 000 eiro, ieceres īstenošanai novirzot tikai paša uzņēmuma līdzekļus.

Jaunās metālapstrādes rūpnīcas izveidei tiks izmantotas 5 500 kv.m plašās telpas Milzkalnē, Smārdes pagastā, “Šlokenbeka 5”, kur iepriekš atradās likvidējamā ceļu būves uzņēmuma “Strabag” darbnīcas. Šobrīd tur ir sākti remontdarbi, lai jau 2024. gada pavasarī uzsāktu darbību renovētajās un darbinieku un ražošanas vajadzībām pielāgotajās telpās.

 

“Stiga RM” valdes priekšsēdētājs Andris Ramoliņš neslēpj gandarījumu par iespēju veicināt reģiona industriālo attīstību. “Esošajās rūpnīcas telpās Smārdes industriālajā parkā darbojamies kopš 2019. gada, pērn dubultojot esošās ražotnes platības, taču arī tas šobrīd ir krietni par mazu, ņemot vērā šī brīža noslodzi un mūsu nākotnes plānus. Domājot par darbinieku ērtībām un darbības kapacitātes palielināšanu, pieņēmām lēmumu par pārvākšanos, kas nozīmē gan ražošanas jaudu palielināšanu, gan jaunu produktu – ražošanas iekārtu – izstrādi. Man kā smārdeniekam ir liels prieks ieviest jaunas vēsmas dzimtā novada attīstībā,” uzsver A. Ramoliņš.

 

Topošās rūpnīcas teritorija ir plaša un viegli pielāgojama visām uzņēmuma tuvāko gadu vajadzībām, ne tikai palielinot metālapstrādes rūpnīcas ražošanas jaudu, bet arī attīstot vietējo darba tirgu. Pateicoties plānotajai izaugsmei, uzņēmums ievērojami paplašinās darbinieku štatu, izsludinot vakances tādiem amatiem kā metālapstrādes iekārtu operatori un augstas raudzes metinātāji. Tikmēr arī esošās rūpnīcas telpas Tukuma pievārtē tiks pilnvērtīgi izmantotas, iekārtojot tur uzņēmumam piederošās mežizstrādes tehnikas remonta parku.

 

Iepriekš jau ziņots, ka “Stiga RM” savā īpašumā Milzkalnē iegādājās arī biroja ēku ar kopējo platību 1816 kvadrātmetri. Tuvāko mēnešu laikā to plānots rekonstruēt un izveidot 12 labiekārtotus dzīvokļus “Stiga RM” darbiniekiem un viņu ģimenēm, nodrošinot sakārtotu un pārdomātu dzīvesvietas un darba vides infrastruktūru un iespēju attīstīt karjeru uzņēmumā un reģionā ar lielu izaugsmes potenciālu.

 

 

 

Komentāri

  1. Prieks dzirdēt par vietējo uzņēmumu veiksmēm! Tiešām, malači! Lai veicas arī turmāk!

  2. Bus darbs bus perspektivas cilvekiem, tikai darbiniekus vel japamekle… daudzi projam aizbrauca

  3. Tieši kā padomju savienībā.turpat dzīvosi turpat strādasi,un turpat nomirsi.un ja vietējie negribes strādat,tad ievedis melnās kakas,kā daudzkur jau.Kā teica Viedais ,manu mazdēlu sauks par Apdullu Džamalu ibn Hzin

      1. Tu pidargalva vel nezini kas ir musulmaņi un Ukri, ja nezini tad stavi klusu Tukuma kaunu traips!!!!

  4. Vismaz viens kārtīgs uzņēmējs,bet par to vids grib šo noēst-aizdomīgi kā labā strādā vids

  5. Tā nu gan nebūs taisnība. Ģedovščina, kas vienmēr ir valdījusi krievu armijā, visa cita starpā, ir arī neuzkrītoša un pārdomāta valsts pārvaldes forma. Paņem, krievu armijā, tur vispirms to pazemo, iztaisa no viņa kaut ko līdzīgu lopiņam. Tad šim lopiņam sapotē džeržimordiskos uzstādījumus, no lopiņa paceļ līdz vergam, kurš darīs visu, ko liek, tālāk jau tāda, kā vatņika – gopņika stadija, kurš, savukārt, pazemos jau nākamos. Pēc demobilizācijas, viņi tālāk jau ietekmē visu sabiedrību – sievas, bērnus utt. Tā sistēma ir pašatražojoša, cilvēki tur ir tikai skrūvītes – vergi, kuri darīs visu, ko tiem liks oficiālā vara kremlī, ja liks, tad ies karot Ukrainā vai citur, mēģinās savu vergu sistēmu uzspiest arī cilvēkiem kaimiņvalstīs, lamās viņus par nacionālistiem, fašistiem, jo cilvēki tie ir savādāki. Tā arī ir daļa no krievu rašisma – džeržimordistu ideoloģijas reālās darbības. Atindēt krievus no tās, nebūs ne viegli, ne ātri.

  6. Klau skolnieciņš beidz taisit kaunu Tukumam!!! Var redzet kadu tu skolu pabeidzi un kas tu esi, bet kaunu citiem Latviešiem netaisi idiots!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *