Attēlam ir ilustratīva nozīme

Daļa skolu rīt novadā strādās attālināti/Papildināts 17.50/

Jau šodien, 12. decembrī, lielā sniega dēļ ne visur skolēnu autobuss bija varējis sasniegt mērķi, tādēļ, kā preses konferencē domē skaidroja pašvaldības vadītājs Gundars Važa, mazajās lauku skolās skolēnu skaits bijis neliels.

Lai izvairītos no tā, ka arī rīt kāds autobuss galamērķi nesasniedz, Izglītības pārvalde ar skolām jau vienojusies par darba režīmu. Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa skaidroja, ka situācija ar skolām šodien pārrunāta, un katrai ir iespēja izvēlēties savu darba režīmu. “Līdz darbdienas beigām kļuva zināms, ka Irlavas pamatskola, Cēres pamatskola, Pūres pamatskola, Jaunpils vidusskola, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola, Zemgales vidusskola, Džūkstes pamatskola, Vānes pamatskola, Zantes pamatskola un Zemītes sākumskola rīt, 13. decembrī, strādās attālināti.” Jāpiebilst, ka visas skolas šajā dienās strādās, līdz ar to bērniem, kas tomēr būs devušies uz mācību iestādi, būs iespēja mācīties.

 

Komentāri

 1. Kāpēc novadā netiek notīrīti ceļi, lai šie skolēnu autobusi tomēr varētu pārvietoties? Piķis laicīgi sadalīts prēmijās, pārējām darbībām par īsu?

  1. Vienkārši- ziema pārsteidza nesagatavotus! Būs viss notīrīts un kārtībā pēc nedēļas. Degviela jāiepērk, tehnika jāsaved kārtībā u.c. darbi, kas negaidīja ziemu!

 2. Jūs taču esat debīli un tādi arī nomirsiet. Laikam no krāsns šodien nenolīdāt un nemanījāt laikapstākļus.

 3. Tiešām palustiniet smadzenes,visi tie,kas čīkst un to vien dara,laikam,kā čīkst par netīrītajām ielām. Izejiet iztīrīt savu sētu un sapratīsiet,kāpēc ielas ir tādas kādas viņas ir. Kamēr tìri vienā sētas galā,otrs jau ir aizsnidzis. Nu nevar uz katras ielas nolikt traktoru. Primāri jāiztīra lielie ceļi,tad nāk nākamie,tad ieliņas. Kamēr teaktors izbrauc garo ceļa posmu,otrs iztīrītais gals jau atkal aizsnidzis. Un,jā acīmredzot arī traktoru uz novadu nav tūkstošiem,tie ir tik daudz cik viņi ir. Varbūt jāpaņem lāpsta un visiem jāpakustās,jānotīra ceļš pretī savai sētai,jāizrok apkārt savai mašīnai,jānotīra ietve,gar savu māju utt. Nevis,jāčīkst,bet vairāk jādara. Jāpaceļ savs dupsis no siltā dīvāna un jāiet rakt,tad arī nāks saprašana kā ir tīrīt sniegu gan pašam,gan pilsētai.

  1. Ja 15 minūšu laikā viena miesta robežās redzi 3 tehnikas vienības, kas pārvietojas pa pusnotīrītu, samuļļātu ielu ar paceltu sniega šķūri, acīmredzot arī rodas šie jautājumi, ko uzdevu. (ieteiktu kādreiz pabūt Alpos, kad snieg – radīsies arī Jums pārdomas, kāpēc tur var, bet šeit nē)

   1. Tas laikam ir raksturīgi – sēdēt un gudri d…t. Ja zin kā vajag un prot tad nav ko te niekoties, bet iet un strādāt.

 4. Cienītais,Alpos ir viens vai divi ceļi,ko tīrīt un ciems ar trijām ielām.

  1. Ja tu cilvēk redzi, kad ceļš vai iela ir sniegota, tad nolaid lāpstu un brauc savā virzienā, kaut gabaliņš, bet tas būs notīrīts.

 5. Nedirs ,Alpos,Vācijā,Polijā šādos apstākļos slēdz ceļus pavisam un tīra tikai pēc puteņa!Skolas un iestādes pārsvarā ir ciet!Tāda amatieru atruna,ka redz es biju ārzemēs un tur ir labāk!Ir pat ļoti sliktāk pārsvarā!

  1. Jocīgs?! Sagaida metru biezu sniegu un tad metas tīrīt?! Neraksti par procesiem, ko nesajēdz.

   1. Tieši tā!Puteņa laikā slēdz ceļus drošības dēļ!Nejauc puteni ar parastu pasnigšanu!

   2. Par sajēgšanu tu pats nerunā!Es braucu ar kravas auto jau 15 gadus un puteni esmu piedzīvojis katru ziemu Vācijā un Polijā,un slēgtus ceļus un gaidīšanu rindā uz kustību līdz 2 diennaktīm!Neviens tur puteņa laikā neiespringst,kad beigsies tad šķūrēs!

 6. Tukumā novadiem nauda izsmelta un nav par ko iegādāties degvielu ,lai iztīrītu ceļus,gada beigās jāsadala pēdējie iekrājumi prēmijas ,ballītes

 7. 12.12.2022. tīrīju savu sētu 3 reizes un tad vēl no rīta pārbraucu pāri svaigai sniega kārtai. Šoreiz tiešām ir tā, ka saproti – nu nevar visu paspēt.

 8. Alpos sniegu tīra tad, kad putenis ir beidzies. Punkts. Pat, ja puteņo 4-5 dienas no vietas, neviens neko tur netīra un visi pacietīgi gaida, kad varēs atkal kaut kur nokļūt. Adriatico dzīvo uz citas planētas, kur ir citi Alpi un citāda ziema. Tā jau ir – šiziķa prātošanas spējas ir neaptveramas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *