Attēlam ir ilustratīva nozīme

Būs jādomā par apkures pārņemšanu

18. martā pašvaldībā notika preses konference, kurā par jaunumiem pašvaldībā informēja izpilddirektors Ivars Liepiņš un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde.

Runā par katlu mājām

Šonedēļ paredzēta tikšanās ar SIA «JT Unimetal» par apkures jautājumiem Jauntukumā, taču arī no SIA «Šlokenbeka» saņemts iesniegums par to, ka nākamajā apkures sezonā Milzkalnē uzņēmums apkuri vairs nenodrošinās. Līdz ar to visi šie jautājumi pašvaldībai būs jārisina. “Tā kā mums šī funkcija ir jānodrošina, visi šie iesniegumi ir jāizvērtē, lai varētu pieņemt racionālāko lēmumu. Jebkurā gadījumā, ja, piemēram, SIA «Tukuma siltums» pārņemtu apkures funkciju Jauntukumā un Milzkalnē, tas nozīmētu klientu pieaugumu šim uzņēmumam, turklāt visiem vienotu un zemāku tarifu,” skaidroja izpilddirektors.

Noskaidro sabiedrības viedokli

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai nodoti trīs saistošo noteikumu projekti:

«Par grozījumiem Tukuma novada domes 2021. gada 29. decembra saistošajos noteikumos Nr. 44 «Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Tukuma novadā», «Par Tukuma novadā esošo kapsētu uzturēšanu» un «Par grozījumiem Tukuma novada domes 2023. gada 30. marta saistošajos noteikumos Nr. 6 «Tukuma novada pašvaldības nolikums». Ieteikumus iespējams iesūtīt līdz 2. aprīļa 17.00, nosūtot tos uz e-pastu saistosie@tukums.lv.

 

Vairāk lasāms otrdienas, 19. marta laikrakstā ŠEIT==========>>>>>>>>>

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *