Bērnudārzu «Taurenītis» Tukumā vadīs Inese Šīmane

Šodien, 29. jūnijā, par pirmsskolas izglītības iestādes «Taurenītis» vadītāju tika apstiprināta Inese Šīmane. Viņai ir bakalaura un maģistrā grāds pirmsskolas pedagoģijā un arī darba pieredze – «Taurenītī» viņa nostrādājusi 11 gadus. Savukārt vadītāja prasmes ieguvusi Tukuma muzejā, kur šobrīd strādā par Durbes pils direktori. Pirmsskolas iestādē viņa darbu sāks no 1. augusta.

Kā sēdē skaidroja Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa, izsludinātajā konkursā bija saņemti trīs piedāvājumi, un I. Šīmane bija saņēmusi augstāko vērtējumu. Kā pārvaldes vadītāji, tā deputāti vēlēja izdošanos jaunajā darbā.

 

Komentāri

 1. Darbā ar cilvēkiem vadīšana vien nav noteicošais!
  Inesi apsveicu ar atgriešanos un vēlu veiksmi un veselību!
  Vienmēr prieks par savējiem.

 2. Tagad Tukums straujāk dodas gaišās nākotnes virzienā.
  Inese, lai spēks ir ar Tevi!

 3. nepaziistu,bet lai veicas.redz ka te ir,lai kluutu par bernudarza vaditaju nezin kaadus konkursus jaiztur.lai klutu par deputatu pat merkakis varetu.un ta stjerva vel briselee seezh.vienvirziena bileti uz austrumu pusi.

   1. par liekeedi neesmu.tapec ari no manis vinji nedabon neko.nu labi,kas neizbegams to jasamaksa.bet no mana nopelnita vinji dabon 0

    1. Kas ir viņi?

     Jā, ja Jūs nodokļus nemaksājat, tad arī valsts ir tur kur ir…

     1. kaa es varu maksat nodoklus ka valsts iesit tadus ciparus ka man vai vel tulinj daudziem vairs pat var nesanak par ko est nopirkt.aizej noperc malkas kravu shodien.vai granulas reiz divi.protams kam alga ir divas shtukas vai vairaak tam tad po.nu kadus tev vel nodokljus maksaat.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *