Arī Tukuma novadā ada šalli Latvijai

Ar kopīgu adīšanu, ieadot pagasta nosaukumu, koprades projekts «Šalle Latvijai» vakar, 29. augustā, nonāca Pūrē. Turpmākās divas nedēļas adīšana turpināsies Tukuma novadā, un ikviens aicināts tajā iesaistīties, līdzi ņemot savu dziju.

Šodien, 30. augustā – Jaunsātu bibliotēkā un skolā, 31. augustā – Smārdes kopienu centrā, 1. septembrī – Sēmes kopienu centrā, 2. septembrī – Engures bibliotēkā, 3. un 4. septembrī – Vecmoku bibliotēkā, 5.-7. septembrī – Tukuma Audēju darbnīcā, 8.-10. septembrī – Tukuma bibliotēkā, savukārt 11. septembrī Tukuma novada tūre noslēgsies pie Kaives ozola Sēmes pagastā. Sīkāka informācija pa tālruni: 26364568 (Elita).

Kā pastāstīja Elita Antone, ar kuras iniciatīvu šalle stiepjas garumā mūsu novadā, tukumnieki šalli pārņēmuši no Talsu novada un pēc divām nedēļām stafeti nodos Jūrmalai. Adīšanas kopdarbs noslēgsies 18. novembrī Rīgā. “Tad jau klāt būs nācis arī diasporas latviešu adījums. Tā šī ideja, kuras autore ir Līga Rušiņa, būs īstenojusies gada garumā. Šobrīd šalle jau ir ap 100 metru gara vai pat vēl garāka, bet mūsu mērķis ir 11. septembrī to izmērīt ar Kaives ozola mēru,” – tā E. Antone, piebilstot, ka viņai ienākusi prātā arī doma rīkot nelielu konkursu, un katrā vietā apzināt vecāko adītāju.

 

 

Komentāri

  1. Laba ideja..man skiet ta butu laba davana latvijai..tiem kam nosalusi miesa un nosalusi sirds…varbut 18.novembrii nostiept to pie brivibas. Pueminekla.musu .mildas laii nak katrs tai pieskarties kam auksti ..lai taja paliek katra pieskariena..siltums..kurs paliek un neizgaist.katra no mums..ka salee ieadita milestiba latvijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *