FOTO: Tukuma novada dome

Amatā apstiprināta Slampes pagasta pārvaldes vadītāja

Šodien, 2. februārī, notika Tukuma novada Domes ārkārtas sēde, kuras laikā deputāti vienbalsīgi apstiprināja amatā Slampes pagasta pārvaldes vadītāju Mairitu Čudu.

Mairita ir ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā projektu vadītāja kvalifikācijā un sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomiku, kā arī papildus izkopusi zināšanas digitālajā mārketingā. Mairitas iepriekšējā darba pieredze ir saistīta ar projektu un zīmolu vadību, kas palīdzētu piesaistīt Slampes pagastam jaunus attīstības projektus.

Mairita sevi raksturo kā komunikablu, personu, kam piemīt spēja ātri adaptēties dažādām gan ikdienišķām, gan ne tik ierastām situācijām. Kā vēl vienu būtisku rakstura iezīmi Mairita min organizatora spējas, kas pārvaldes vadītāja amatā ir ļoti būtiska.

Jaunos amata pienākumus pārvaldes vadītāja uzsāks 6. februārī.

Komentāri

 1. Teorētiski var saprast – darba vietu /ēdienu vajag visiem, bet – kāpēc izdomāt arvien jaunas trīsmāju miestu padomes ar budžetu un svītu? Novadu reformas viens no mērķiem bija samazināt parazītu barus, šķiet, notiek pretējais.

  1. tev- Anglijas vistu plūkātājam nekad nesaprast kā tiek organizēts pārvaldes darbs!

   1. Esmu darba devējs šeit, Latvijā, tāpēc īpaši tracina, ka samaksātos nodokļus izvazā pietuvinātās personas, bez sajēgas un apziņas ieņemot izdomātus amatus.

  2. Taisnība par visiem 100 ,diemžēl jasecina ka cerības uz šo “sastāvu”tā arì paliek tikai cerības ,tiek tikai muļļāti vecie projekti,iedzīvotaju vēlmes tiek aplūkotas tikai uz papīra, ķeksīśu veidā ,kā sapulces 2.vidusskolā :):)komunikācija ar šo domi vienkārši drausmīga,darbinieki izlaidušies kā tepiķi uzskata sevi par pasaules naglām tut,tut.un aparāti tiek izpūsti vel lielaki kā agrāk.Tukums ripo tālāk uz nebūtību,uz tāda noplukuša guļamvagona pusi.

   1. Nav jau tik vienkārši, ko lai dara ar tiem vecajiem projektiem, ja tādi ir un līgumi saslēgti, tikai komunikācija ir nekāda. Deputāti un domes vadība neuzskata par vajadzīgu tikties ar saviem vēlēt”ajiem un izskaidrot iedzīvotājiem neskaidras lietas.

 2. Meklēšanas kritērijiem neatbilst neviena reģistrēta valsts amatpersonas deklarācija.

 3. ”Mairitas iepriekšējā darba pieredze ir saistīta ar projektu un zīmolu vadību, kas palīdzētu piesaistīt Slampes pagastam jaunus attīstības projektus”….-dīķī tiks ielaistas jaunas zivis?
  Diemžēl,diži tituli vai augstskolas papīri neko negarantē. Laukos līderis ir tas,kas nebaidās no sūdiem un cilvēkiem.

  1. Viņa visticamāk studēja līderību, jo skolā sekmes visticamāk bija viduvējas. Biznesa vadība ir maksas studiju programma, kuru docē pat ārpus reitingiem esošās augstskolas. Piemēram, studijas Biznesa vadības koledžā maksā €152.83, mēnesī. Tur nekāda dižā konkursa un kaut kādu lielu atlases prasību uz studiju vietām nav. Ja viņa būtu, piemēram, RTU ķīmiķe (bakalaurs)., tad es viņu par diplomu cienītu. Senāk tur bija par 35 budžeta vietas un konkurss 3 cilvēki uz vienu vietu, bet n-tos gadus neviens nespēja šo programmu absolvēt līdz to slēdza. Ironiski, ka senāk RTU deva ķīmiķiem tehnologiem 75 budžeta vietas. Tad kopā ar ķīmiķiem bija ap simts budžeta vietu, bet diplomu ieguva ap 20 cilvēku. Un ironiski. Visiem, kuri tur tika ņemti studēt, sekmes skolā bija virs 7,5 ballēm. Lielā vairumā sekmes bija 8 balles. Un iedomājies. Tādi labinieki masveidē nespēj izturēt RTU studijas. Toties LU līdzīgās programmās studentu ir daudz pat 3. kursā. Normāli? Un LU budžeta vietu ir mazāk, bet tur arī atskaita mazāk. Vienīgi fizmatos studijas iztur vien 50% studentu, bey tā ir specifiska lieta. Dabas zinātniekos dzīve ir vieglāka.
   Ar cieņu, Skolnieciņš

  2. Kur viņa strādāja un ko pelnīja, to zināsim jau martā, kad amatpersonu deklarācijas taps iesniegtas.

  1. Latvijā ir pa pilno biznesmeņu valsts parvaldē, rezultātā tie pelna labas algas. www6.vid.gov.lv/VAD Bet dzīves līmenis neiet uz priekšu.

 4. Ļoti žēl, ka vienmēr tie labākie no atrodas citiem novadiem, interesanti vai patiešām mūsu novadā nevarēja atrast cilvēku kuram novads ir mājas, un tad arī attieksme pilnīgi cita.

  1. Citreiz pašvaldību ierēdņi demonstrē superīgu nekompetenci. Tagad es zinu, no kurienes tas ir. No biznesa skolām!

  2. Bija, bija vietējie, bet tad parādījās jūrmalniece- mārketinga un zīmolu speciāliste. Dīvaina izvēle, bet laiks rādīs.

 5. Skolniekzellis būtu bijis izcils Slampes pagasta pārvaldnieks, jo šim jau divas augstskolas caurstaigātas, būšot vēl trešā un kur tad vēl pagānu akamēdija.
  Žēl, ka tādi talanti netiek novērtēti.

 6. Ir jau labi, tikai vai pirms tam nevajadzētu jaunajiem un zaļajiem mācīties vispār kā ir vadīt cilvēkus. Ieliek amatos un dažiem tā vadīšana sākas un beidzas ar to, kā es labi publikā izskatos.

  1. Dzīvē tā ir. Harizma. Smuka sejiņa. Māka komunicēt ar cilvēkiem dod daudz. Bet kompetence citreiz aiziet otrajā plānā. Dzīvē gadās dažādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *