Aizvadīts pirmais pārgājiens. Nākamais – vēl priekšā

Pavasaris ir īstais laiks, lai iedzīvinātu pārgājienus savā ikdienā. Biedrība «Iedvesmas plūsma» ar Tukuma novada pašvaldības finansiālu atbalstu iniciatīvu projekta ietvaros rīko četru pārgājienu ciklu «Soļi pretī dabai» Tukuma novadā.

Sestdien, 18. martā, tika aizvadīts pirmais pārgājiens Raudas mežā, kur tika pulcēti vairāk kā 30 dalībnieki no dažādām tuvākām un tālākām Latvijas vietām – Jūrmalas, Rīgas, Jaunbērzes, Jelgavas, Brocēniem, Pūres, Tumes un Tukuma.
Pārgājieni paredzēti iesācējiem, tāpēc maršruti nav gari un ir samērā viegli, bet laipni gaidīti arī pieredzējuši pārgājienu entuziasti. Projekta mērķis ir aicināt novada un apkārtnes iedzīvotājus doties dabā atbildīgi, izbaudīt un iepazīt dabas dažādību Tukuma novadā. Popularizēt aktīvu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu, iespēju mazināt stresa līmeni. Apzināt Tukuma novada tūrisma objektus un iespējas. Pārgājienus vada Jaunsargu instruktore un topošā rekreācijas speciāliste. Laipni aicināti pievienoties otrajā pārgājienā Viesatu upes lokos 8.aprīlī. Vairāk informācija: 26443814.

Komentāri

 1. Nevajag tik lielā barā mežā iet-tā meža gariņiem un dieviem miers tiek traucēts Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  P.S. Pirmais!

  1. Skolnieciņš saka: 20.03.2023 20:14 Ko segvārdu zodz? Pretīgs neradījums tu esi.

 2. Noteikti, ka visi pārgājieni ir saskaņoti ar zemju īpašniekiem vai to likumīgajiem pārstāvjiem!?

  1. Un ar meža māti,un ar meža gariņiem-viņiem ar tiesības uz mieru un klusumu
   Skolnieciņš@bezgalīgais

   1. Skolnieciņš saka: 20.03.2023 21:29 Lasies Ellē lielkrievu šovinist, krievu imperiālist! Tava pareizticīgo baznīca ir Sātana baznīca. Latvieši negrib neko kopīgu ar asiņaino, marasmātisko krievu kultūru un krievu pasauli. Un izbeidz izlikties par mani. Tu esi prokremliska niecība. Vieta tev ir Ellē.

    1. Nu tiešām sāk jau apnikt. NTZ , šādu komentāru sadaļu varat slēgt, jo nevienam tā vairs nav interesanta – jālasa viena plānprātīgā monologs!

     1. Jādod vārds tikai kompartijas pārstāvjiem un problēmas pazudīs kā nebijušas?

     2. skolotājs saka: 21.03.2023 06:43 Monologs? IP adreses dažādas, interneta pieslēgumi dažādi. Jeb tu uzskati, ka viens cilvēks var atrasties divās dažādās vietās vienlaicīgi? Tu pats redzi, ka manu segvārdu zog. Varbūt cilvēks, kurš nozog manu segvārdu ir plānprātiņš? Interesanti. Pie raksta par Ukrainu šis te cilvēks Skolnieciņš saka: 20.03.2023 20:14, Skolnieciņš saka: 21.03.2023 06:53 gānās (zaimo). Bet tev, anonīmais skolotāj, patīt šāda ukraiņu apcelšana un krievu lielīšana? Tad kas tu esi? Latvietis vai sovjetizēts krievs? Tu neredzi būtisko.

      1. Man saki, ka esmu anonīms, bet tajā pat laikā savu vārdu nosaukt baidies, un pirms saukt kādu par krievu vai kā citādi padomā divreiz sunpurni tu gatavais!!!!

       1. skolotājs saka: 21.03.2023 17:59 Ja manus pieklājīgos komentārus, ko es rakstu anonīmi, tagad izsmej un nogāna. Tad kā būs ar manu vārdu? Man kā studentam negribas saskarties ar to, ka kāds veidos manus viltus profilus internetā. Man vēlāk taču būs darbs jāmeklē. Un darba devējs atrunas nepieņems. Tāpēc arī es rakstu anonīmi. Taču ar pretkara aģitāciju es nodarbojos no sava vārda Jūtubā, arī e-pastā. Man vienkārši riebjas, kad mani izsmej. Tv3.lv kāds idiots manu segvārdu valkā, bet viņa prokremliskos izkārnījumus diennakts laikā dzēš. Bet šeit ntz.lv neko nedzēš. Tāpēc es tā atbildu. Un, jā. Tu esi krieviski domājošs, ja neredzi, ko raksta citi. Arta Pabrika vārdu arī zog. Ne es pirmais, ne es pēdējais, ko apķengā.

        1. Tu esi tik truls, ka trulāks vairs nav iespējams, jo uzskati, ka piesārņot visas tēmas ar saviem komentāriem ir pareizi un, kādam, ļoti noderīgi. Nevienam neinteresē tavi domu garaudi – tie balansē uz plānprātības robežas – un ir skaidri redzams, kurš ir tavs komentārs un kurš nav tavs, vari nebaidīties tevi mēs atšķirsim pat starp 1000 skolnieciņiem. Iepauzē un pievērsies studijām labāk, lai tev visur krievi nerādās. Tavai zināšanai ir daudz krievu, kuri nemaz neatbalsta visu to kas notiek šobrīd Ukrainā, tik pat labi tevi kā Latvieti un mani kā Latvieti arī varētu pielīdzināt kāda, mūsu, priekšstāvja sliktajiem darbiem, tad laikam tu prātā sajuktu, kaut arī tagad jau var uzskatīt tevi ar putniem galvā!

 3. Nu ne takš-cenzūrai nē! Neaiztieciet dievturību, brīvību mežoņiem!©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *