Aicina uz kopīgu Karogu braucienu

Karogu brauciens ir pasākums, kas tāpat kā daudzi citi, arī piedzīvojis pārrāvumu trīs gadu garumā un šīs nedēļas nogalē atgriežas, tostarp arī Tukumā. Brauciena būtību izsaka jau pats nosaukums.

Tajā dodas automašīnas vai motocikli, kas brauc kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem. Braucienā var piedalīties ikviens interesents, kurš jūt nepieciešamību kuplināt šo patriotisko pasākumu. 14. maijā jeb Ģimeņu dienā tas notiks piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā un Jūrmalā. Pulcēšanās Rīgā – 12.30 Lucavsalas stāvlaukumā pie Laivu ielas, bet Tukumā brauciena ceļš sāksies 11.30 Vilkājas ielā, blakus CSDD, un turpināsies maršrutā: pa Lautehnikas apli, tad – Jelgavas apli, trešajā izbrauktuvē uz Tukuma pusi, Jauntukuma krustojumā kolonna dosies pa labi uz Durbes pils pusi, kur nogriezīsies pa labi uz Smārdes ceļa; pirms pieturas – pa kreisi uz Milzkalnes stacijas pusi; apbraucot apkārt Šlokenbekas muižai, nogriezīsies krustojumā pa kreisi atpakaļ uz Tukumu. Tur ceļš turpināsies pa Meža un Kurzemes ielu gar Pavārkalnu («Viršiem») līdz  galapunktam Pauzera pļavas, kur būs noslēgums ar muzikālu pārsteigumu un atrakcijām bērniem.

Komentāri

 1. Te jūs varat salasīties,bet kad jāaizstāv savas tiesības pret valdības patvaļu-tad čiks vien ir ddd

  1. Kuras valdības patvaļu? Krievijai jebkura Latvijas valdība ir kā asaka rīklē, jo krievija grib, lai tādas Latvijas vispār nebūtu.
   Tagad ir karš. Un kara laikā tu uz laiku vari savu neapmierinātību paturēt pie sevis. Paldies!

 2. Ustj-perduiskas pamatiedzīvotāji, beidziet liekuļot, jums patvaļa ir asinīs, jums tā patīk, bet jums riebjas neatkarīga Latvija un tās karogs.
  Būtu brauciens ar sarkanām lupatām, kolorādo lentēm, un trekoloru ar divgalvainu vistu vidū, jūs būtu pirmajās rindās.

 3. Un varam tik apskaust ar kādu patriotismu un nesavtīgumu norit Krievijas atbalsta pasakumi rietumvalstīs,un neviens tur tos neaizliedz,jo ir vārda brīvība līdz kuras izpratnei mūsu valdošajai kliķei vēl ir jāizaug

 4. Un kad man jāizvēlas,kur savu niecīgo kapeiciņu iztērēt-noziedot nāves putniem drona veidola vai belašam Rīgas stacijas tuneļa pievartē,tad protams es nopirkšu belasi,jo latijas students diemzēll vienmēr ir badā. Skolnieciņš@bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 10.05.2023 12:00 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi parasts kremļa fašists, pietam ļoti zaglīgs kremļa fašists. Normāli cilvēki atbalstu Ukrainu, jo fašistiskā krievija ir drauds visām tās robežvalstīm un Eiropai kā tādai.

 5. Un ko lai dara tie nabagi ka es piemēram-man nav ne mašīnas ne lieka kapeika karodziņam,aisardzības ministrija varēja tos izdalīt patriotiski noskaņotiem mietpilsoņiem par velti no sava treknā budžeta.Skolnieciņš@bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 10.05.2023 12:03 Toties tev, segvārdu zagli, ir krievu fašisms (rašisms), cik nu uziet tavā slimajā galvā. Varēsi lepoties ar to, kad degsi Ellē.

 6. Kas notiek cilvēki ar jums. Nu negribat piedalīties,nepatīk nu ejat tālāk.. Kāpēc jājauc iekšā cita valsts, un savi kukaiņiem komentāri jāraksta?! Vnk fuj.. Tad kad paši beidzot piecelsies pakaļas, un izlemsiet kko uzrīkot, un sapratīsiet smago darbu ,kas tiek ieguldīts, tad varam padiskutēt!!! P.s. šo pasākumu rīko jaunieši, kuriem savā valsts rūp, ieguldot savu laiku,un raugoties uz pusēm, lai noorganizētu visu.

  1. Diemžēl Latvijā ir sastopami arī kremlini (krieviski domājošā vate kā sovjetizācijas paliekas), un šie ļautiņi nekautrējas pat segvārdus zagt, lai tik varētu savu žulti izgāzt. Ukraina ir kā lakmusa papīrītis attiecībā uz kremliniem un citiem ķēmiem.
   Latvija ir lieliska valsts. Kā var Latviju nemīlēt???

   1. Es tev varu atbildēt. Lielākā puse dzīvo ar principu “Es mīlu šo zemi, bet neieredzu šo valsti”.

    1. fakts saka: 10.05.2023 18:28 Tu to saki, par ieklīdušajiem sovjetizētajie krieviem (maišelniekiem) Latvijā?

  2. Vislielākais citu valstu iejaucējs ir skolnieciņš,visu laiku te ņaud,gnīda sorosoidālā…

   1. Dusmīgajai saka: 12.05.2023 08:52 Teica sovjetizēts krievs, kurš dzīvo REN TV radītājās sazvērestības teorijās.

 7. Skolnieciņš saka: 10.05.2023 12:03 Toties tev, segvārdu zagli, ir krievu fašisms (rašisms), cik nu uziet tavā slimajā galvā. Varēsi lepoties ar to, kad degsi Ellē.

  1. Ne par velti saka-ka viskaļāk sauc “ķeriet zagli” pats zaglis,tad nu še ir spilgts piemērs tam,ka viltus skolnieciņš visu laiku piebļauj komentus par nozagto identitāti un pieprasa dzēšanu. Vienkārši šim provokatoram maisa jebkurš,kas traucē atstrādāt savus jūdas grašus veicot savus tumšos darbus ar naida runu cenšoties izprovocēt etnisko konfliktu,reliģiskās nesaskaņas ar saviem komentiem bradājot lielāko tradicionālo reliģiju vērtības.Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

   1. Skolnieciņš saka: 11.05.2023 09:20 Izbeidz zagt manu segvārdu, kremļa fašist! Tu esi tipisks rašists. Ģļēvs un zaglīgs, Latviju nīstošs kroplis – garīgs invalīds.

   2. Skolnieciņš saka: 11.05.2023 09:20 Iebāz sev dirsā krievu pasaules skrepkas. Krievu pasaules tradicionālās vērtības ir krievu fašisms. Kremļa demagogi tik muld par kaut kādām tradicionālajām vērtībām, bet tas neliedz krieviem no krievijas Ukrainā slepkavot ukraiņus. Kremļa troļļiem patīk zagt segvārdus. Vai ne, rašist?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *