Aicina pievērst uzmanību ceļa zīmei pie poliklīnikas

“Gribētu, lai laikraksts pabrīdina, ka stāvlaukumā aiz Tukuma poliklīnikas, kur tā nav bijis, tagad ir zīme par to, ka te var stāvēt ne ilgāk kā divas stundas. Aizmirsu uzlikt “pulkstenīti” un dabūju sodu 30 eiro apmērā. Jā, vainīgs, taču pieņemu, ka daudzi, ejot uz poliklīniku, kas jau tā parasti nav nekāds priecīgais pasākums, par to piemirst, īpaši jau pensionāri. Tad nu gribētu, lai jūs atgādināt un lai citiem nebūtu soda,” ierosināja kādas no mūsu laikraksta lasītājiem.

Redakcija: par to, vai ceļa zīme jauna un kādēļ uzstādīta, interesējāmies Tukuma pašvaldības policijā. Kā skaidroja priekšnieka vietnieks Edgars Redko, pašvaldības policijas zīmes neuzstāda, bet kontrolē to ievērošanu. Tāpat policists zināja teikt, ka pašvaldība sociālajos tīklos par šādu jaunu zīmi informējusi jau 16. jūnijā. Būtiskākais iemesls, kādēļ tā uzstādīta, – jaunā stāvlaukuma izbūve pie poliklīnikas, kas pieejamo apstāšanās vietu skaitu uz laiku ir papildus samazinājusi. Ņemts vērā tas, lai darbiniekiem būtu, kur darba dienās novietot automašīnas, – tādēļ ir vietas, kur stāvēt tikai ar atļaujām. Savukārt, lai cilvēkiem, kuriem tiešām ir grūtības pieveikt tālākus gabalus, arī atrastos kāda brīva vieta pie poliklīnikas, ieviests šis laika ierobežojums, kas paredz, ka konkrētajā stāvlaukumā novietot savu auto var ne ilgāk kā uz divām stundām. E. Redko arī atgādina, ka šādos gadījumos obligāti nav nepieciešams īpašs pulkstenītis, bet pietiek arī ar to, ja autovadītājs uz paneļa redzamā vietā novieto lapiņu ar pulksteņlaiku, kad auto te novietots.

Ar jaunā laukuma izbūvi šis jautājums visticamāk lielā mērā atrisināsies. Kā ziņots līdz šim, darbi noris daudz maz pēc plāna, un, ļoti iespējams, tie iekļausies arī termiņos, kas ir šī gada oktobris.

Vairāk par to, kā sokas ar laukuma izbūvi, lasiet piektdienas, 15. septembra laikrakstā ŠEIT=======>>>>>>>

Komentāri

 1. Pitms tam zīme bija tieši pie VSAA ēkas blakus invalīdstāvvietas apzīmējumam. Un stāvvietas bija uz 30 min VSAA klientiem. Nevēlēšanās redzēt vai ķīpāties un aiz slinkuma paļaušanās un veiksmi. ‍♀️ zīmes ir sen. Kā var nemanīt? Ja tur būtu dodiet ceļu – tad ar nepamanītu? Kādreiz tur nebija kontroles tādas. Un vajadzetu kontrolet vairākas reizes dienā. Redzēju kā apsargs uzliek lapiņu panelī, kad ierodas policija, tātad pārējo laiku stāv atkal bez. Ir ievērots, kura laikā piebrauc @Tukuma pašvaldības polcija.

 2. Jā,mans mammis arī kaut kur tur norāva 30 euro plāksteri! Tā mīļi – pensionārs aizbrauc uz poliklīniku pie maksas ārsta,jo pie valsts ārsta tiktu tikai pēc pusgada,un nākot ārā še tev – vēl 30 eirikus paņem!

 3. Labi zinu, cik nepatīkama sajūta ir, saņemot sodu, pat ja sods ir pamatots.
  Un tomēr, kad emocijas ir ”atdzisušas”, apzinos, ka tas sods ir kā tāda veselīga pote, kura tevi mobilizē, skatīties zīmes un ievērot noteikumus.
  Aizbildināties ar iešanu pie ārsta ir no sērijas apstāties invalīdu vietā, vai aizšķērsot iebrauktuvi, ar atrunu es uz vienu minūti kaut stāv stundu.
  Bet ja mammim ir grūtības ar zīmju ieraudzīšanu vai atpazīšanu, tad ko tāda dara pie stūres.

 4. Kā interesanti Latvijā sanāk,krievu laikā partijniekiem bija ” propuski” ,tagad ” partijnieku” saradies krietni vairāk un visiem vajag ” propuskus” un dozvolus” ! Kāpēc valsts darbiniekiem,,kurus uztur iedzīvotājo ir stavlaukums pie durvīm,bet spmeklētaji,kas apmaksā šo bdarbinieku algas ir problemas?Tas nav tikai Tukumā ,tas ir visā Latvijā!Kāpēc iedzivotāji ar to samierinās?Darbinieks grib stradāt nāc ar kajām,kāpēc pie domem utt ir stāvietas tiksi kam tur?

 5. Neviens tur auto nenovieto, lai aizietu uz lidlu iepirkties,skaidrs,ka dodas pie ārstiem, un ja man ir stipras veselības problēmas,man tas pulkstenis būs pie vienas vietas. Policista kungi ar tādu azartu visus soda,ka vajadzētu trīszvaigžņu ordeni piešķirt.

 6. Jā, zīmes paliek zīmes, likums ir likums, bet.. Šitais tik un tā baigi smirdīgi izskatās. Gadiem nav normāla stāvlaukuma, gadiem tur ap slimnīcu ir bijis un ir totāls bardaks, bet tagad, kad faktiski slimāks par slimu var palikt, lai tur kādu brīvu vietu atrastu un vēl pie ārsta laikus pagūtu, pašvaldības policija, kam tā kā cilvēkiem vajadzētu palīdzēt, uzmetušies par bargi pareizajiem soģiem. Tik štrāfē un štrāfē, k acitus sodus nepazītu un it kā visur citur pilsēta nekādu problēmu nebūtu. Ko redzu? – ne jau par kārtību viņi rūpējas un nabaga slimnieku iespējām, bet gan acīmredzot pilda slimnīcas vadības pavēles. Lai svarīgajiem darbiniekiem pietiktu vietas, kur savus auto nolikt! Bet solīja taču, ka mediķiem gan atradīs citu vietu, kur auto nolikt, bet nekā.

 7. Sodīt cilvēkus tādā vietā,tur prātiņš nevienam nav mājās,lai jums visiem stipra veselība un biezs naudas maks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *