Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aicina biedrības pieteikties konkursā

6. martā notika preses konference, kurā Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Gundega Rugāja un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde informēja par aktuālajiem darbiem un notikumiem, bet pašvaldības vadītājs Gundars Važa atbildēja uz jautājumiem.

Līdz 31. martam biedrības un nodibinājumi aicināti pieteikties projektu konkursā «Darām paši». Šī konkursa kopējais budžets ir 35 000 eiro, bet viens projekts var saņemt līdz 1000 eiro lielu finansējumu no pašvaldības.

Tikšanās par Virsdiriģentu svētkiem

Kā informēja G. Važa, 6. martā domē notikusi tikšanās par septembrī gaidāmajiem Virsdiriģentu svētkiem Irlavā. Plānots, ka otrie Virsdiriģentu svētki Irlavā notiks 16. septembrī: “Līdz tam mums ir jāapskatās, vai nav vajadzīgi kādi uzlabojumi estrādei un vai tā var uzņemt visus tos dalībniekus, kas šajos svētkos ir plānoti. Vēl runājām par skolotāju semināra ēku tālāko izmantošanu, kur tālākā nākotnē varētu tapt kultūras nams un bibliotēka, taču, apsekojot šo ēku, jāsecina, ka tā ir ļoti sliktā stāvoklī. Kaut kāds risinājums nākotnē mums būtu jāmeklē, jo Irlavā nav kultūras nama, taču tieši šajā vietā ir veidojusies gan Dziesmu svētku, gan koru tradīcija. Šobrīd ēkām noteikts kultūras pieminekļa statuss, kas gan darbības ēkā varētu apgrūtināt, tomēr nākotnē būtu jāizstrādā tehniskais projekts, lai varētu virzīties uz priekšu.

Līgums ar «Hagberg» noslēgts, iesniegta jauna sūdzība

Interesējoties, kā veicas ar teritorijas labiekārtošanas konkursu, G. Važa informēja, ka visi dokumenti, kā Iepirkumu uzraudzības birojs bija prasījis, noteiktajā termiņā tika iesniegti: “Pēc tam, kad pagāja noteiktais dienu skaits, tika noslēgts līgums ar SIA «Hagberg», taču SIA «Clean R» atkal ir IUB iesniedzis sūdzību. Lūgsim skaidrojumu birojam, ko šādā situācijā darīt. Jebkurā gadījumā SIA «Hagberg» ir gatavs sākt darbu, bet, kā jau minēts, pašvaldībai ir jāsagaida IUB viedoklis. Tikmēr ietves un laukumus tīra tie novada uzņēmēji, ar kuriem jau bijām noslēguši līgumus.”

 

Vairāk lasāms 7. marta laikrakstā ŠEIT=========>>>>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

 1. 35 000 eiro ir laba nauda, kuru Tukuma novads var investēt, lai palīdzētu skolēniem un studentiem labāk mācīties. Skolēniem ir svarīgi izstrādāt labus PZD. Bet kā to izdarīt, ja tev nav skolas bibliotēkā grāmatu un nav pieejas zinātniskajai bibliotēkai, ne arī e-resursiem. Studentiem ir studējošā profils, kas dod pieeju visam. Arī citu fakultitāšu resursiem. Var lasīt zinātnisko žurnālus uz nebēdu savā datorā. Skolēnam nav šādu iespēju. Arī Microsoft Ofice 365 nav pieejams skolās. Lai gan aboniments vienam cilvēkam mēnesī izmaksā vien ap 3 eiro, ja tas ir no skolas vārda. To visu var nodrošināt. Bet studentiem var kaut vai daļēji segt koju īres maksu un mācību piederumu iegādi.
  Naudu ir jāinvestē, lai būtu darbs un spēcīga ekonomika. Bet vai valsts kaut ko investē? Jā vai nē. To es nezinu, jo man vienmēr atsaka. Es pat nezinu kāpēc.
  Ar cieņu, Skolnieciņš

 2. Vel es esmu pamanījis, ka trūkst zinātniskas literatūras latviski. Problēma ir tajā, ka pat ar glosāriju ir grūti kaut ko tulkot. Tilde Translator ir daļēji bezmaksas. Pilvērtīga piekļuve ir par maksu. Google Translate ir bezmaksas, bet kvalitāte ir čābīga. Angliski–latviski sanāk švaki. Angliski-krieviski tulkojums ir jau labāks. Ir jāinvestē latviešu valodā un zinātnē. Lai bērni un jaunieši labi zin gan latviešu, gan angļu valodas. Tur vajag naudu. Bet krievu valoda nav vajadzīga, tā ir norakstāma aizvēsturē.
  Ar cieņu, Skolnieciņš

 3. Un te nu atkal esmu,jūsu garīgais guru-Skolnieciņš,tā ka neskumstiet
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Šis cilvēks ir segvārdu zaglis: “Skolnieciņš saka:
   11.03.2023 10:30”. Kad es rakstu komentāru no universitātes datora, tad visticamāk ntz.lv redz kaut ko šādu: “Ierīce: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:104.0) Gecko/20100101 Firefox/104.0 IP: 5.179.12.136”. Ja rakstu no mājam, tad ntz.lv redz kaut ko šādu: “Ierīce: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/110.0.0.0 Safari/537.36 Edg/110.0.1587.63 IP: 212.3.197.91”. Nobanot segvārdu zagli ir viegli. Reģistrēties es šeit negribu. Laikam ntz.lv nāk smiekli no tā, ka citu cilvēku viedokli šeit rupji ķengā, tad savus personas datus es ntz.lv negribu uzticēt. Un reģistrēties netaisos. Es nezinu, kas šis cilvēks “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 10:30”. Varbūt pat kāds ntz.lv darbonis.

  2. Skolnieciņš saka: 11.03.2023 10:30 Izbeidz manā vārdā rakstīt dumības! Izbeidz uzdoties par mani! Mani komentāri ir cieņpilni un caurmērā normāli, tad kāpēc tu mani izsmej un marginalizē manu viedokli? Vai tev patiktu, ja kāds uztaisītu sociālajos tīktos tev viltus profilu un veiktu no tā kriminālas darbības? Tevi par to varētu aizvest uz iecirkni. Un tev tas nepatiktu. Un attiecības ar kaimiņiem būtu čābīgākas. Marginalizēt var jebkuru cilvēku. Bet tu tagad marginalizē mani un dievturību. Tu mēdies, zirgojies. Tas ir neetiski. Izbeidz ņirgāties!

  3. Vienmēr ierindā – možs un nenogurstošs – vienmēr un visur, rītos un vakaros, ziemā un vasarā, sniegputeņos un svelmē, par visu, ko vajag un nevajag, ka tik pīties un maisīties , ka tik tēmu nepietrūktu, ka tik vārdu neapsīktu tautas labā plosīties! Mūsu tikumu un likumu sargs!

 4. In viltvārži lai tik draug ar varu laicīgo-nav tai teikšsnss par manīm,tik pērkontēvs mans soģis!
  Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 11:59” Tu neesi dievturis, visticamāk tu esi derdzīgs kristietis, kurš izsmej jebkādus latviešu tautas centienus atjaunot savu senču ticību. Tādi kosmopolīti un globālisti pazudināja prūšu tautu – vienu, ļoti daudzskaitlīgu baltu tautu. Man rūp baltu tautu liktenis. Un man nepatīk, ja manu vārdu kāds valkā ar sliktiem nodomiem un sliktu rīcību.

 5. Un ne no manis atkarīgu apstākļu dēļ klusums bija, vienkārši tai Jelgavas Hipokrāta ielas kantorī bezsirži no gestapo vislabākajās padomijas čekas tradīcijās jebkādu pieeju liedz visām civilizācijas prieksrocībām un pat palātai no iekšpuses durvju kliņķus nonēmuši,bet nekas eamu svieks un vesels atpakaļ kā redzat,lai vestu jūs nomaldījušās avis atpakaļ pie pesteļu dieviem!Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 14:46” Tev patīk gānīt un marginalizēt cita cilvēka viedokli. Tev patīk nozākāt cēlas idejas. Latvju Dievu vārdā, es atgriežu visus tavus ļauna vēlējumus un tavus zaimus tev atpakaļ! Nedomā, anonīmais interneta varoni, ka Dievi nezina tavu būtību!

   1. Veikšu svētā zariņa raustīšanas rituālu mēness gaismā! Kā pie Svētdienas-divreiz!
    Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

 6. “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 14:46” Nu, tu esi visticamāk kaismīgs Prieka vēsts vai citas modernās kristiešu draudzes biedrs. Tavs izteiciens “pesteļu dievi” skan ļoti līdzīgi Jūtubā ievietotajam Prieka vests vai Kristus pasaulei saturam. Skan līdzīgi.
  Kā tev nav kauna zagt manu segvārdu un bezjēgā rakstīt zem tā savus murgus? Tev laikam patīk ņirgāties. Un ntz.lv lapas īpašnieki tevi nedzēš. Dīvaina sakritība.

 7. Un kā pašam-nav kauns pakaļsaukties manā vārdā?! Jo es esmu īstais SKOLNIECIŅŠ,lai sasper tevi jods jukušais dubultniek!
  Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Neaiztiec Latvju Dievus! Izbeidz nomelnot dievturību un latvisko kultūru ar savām muļķībām! Tev tagad ir jautri un smieklīgi šādi darboties. Bet tādā veidā tu tikai grauj latviešu tautas vērtības un tikumus. Prūšu tautas vairs nav, prūšu valoda vairs nekur neskan. Un prūšu tautas izzušana sākās ar to, ka tika aizliegta seno baltu tautu kultūra un seno baltu tautu ticība. Un tu tagad izsmej latviešu tautas ticību. Tu esi neģēlis, kuram nerūp latviešu tautas nākotne, un kurš posta latviešu tautas garīgo mantojumu, uzdodoties par to, kas tu neesi. Izbeidz zagt manu segvārdu un rakstīt no tā visādas dīvainības!!!

 8. Ironiski. It kā ir vārda brīvība. Bet kā var realizēt savu iespēju izteikties, ja tevi izmies, izzobos, marginalizēs un piedēvēs tev visādas riebeklības??? Man nepatīk, kad manu segvārdu zog un nelietīgi valkā. Es esmu Latvijas patriots, es cienu latviešu tautu un Latvijas valsti. Man nepatīk, kad kāds cilvēks zog manu digitālo identitāti un raksta manā vārdā visādas muļķības. Es teiktu, ka pat aizvainojošas un aizskarošas riebeklības. Ntz.lv redz, kurš cilvēkā kur, ko un kā raksta. Kāpēc ntz.lv portāls nevar dzēst segvārdu zagļu ķengas? Dati par manu telefonu, ko kura tagad es rakstu: Ierīce: Mozilla/5.0 (Linux; Android 11; Nokia C20) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/111.0.0.0 Mobile Safari/537.36
  IP: 80.89.76.232. Ntz.lv salīdziniet datus. Izdzēsiet lieko. IP adresi jūs redzat, citus metadatus arī.

 9. Ziņu portālā ekspertai.eu pie katra anonīma komentāra stāv redzama IP adrese. Te rīkoties analoģiski nav problēmu.

 10. Vai tiešām NTZ nevar bloķēt tā stulbā Skolnieciņš komentārus? Pāriet vēlme lasīt normālus komentārus!

  1. Šī te cilvēka komentārus => “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 16:52” ntz.lv nekad nedzēsīs, jo varbūt paši ntz.lv darboņi tos raksta. Gribētu sen jau izdzēstu. Bet, nē.

 11. Tapèc,ka es esmu patiesības un gaismas nesējs tumšajām masām.Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 09:19 Nē, tu esi rašists un piedevām pretīgs segvārdu zaglis. Degt tev Ellē, kropli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *