Vaiņodē un Biķerniekos Remesam, Gromovam un Tideram – zelts

Šo sestdien, 16. septembrī, Biķernieku trasē notika aizraujošs autošosejas sacensību pasākums, kas sevī apvienoja 100 minūšu izturības sacīkstes, 3. posmu «MANO Superlaps» posmu ielas automašīnām un Igaunijas vēsturisko formulu kausa izcīņu.

Tikai reizi gadā autošosejas un «MANO Superlaps» dalībniekiem tika piedāvāts izbaudīt 5,5 kilometru garo, apvienoto Biķernieku apli, kas sevī ietvēra klasisko auto apli un aizraujošo moto apli. Šī konfigurācija bija īpaša ne vien ar to, ka tā ir par 50% garāka nekā ierastais auto aplis, bet arī to, ka braucējiem bija jāspēj būt ātriem arī tehniski sarežģītajā moto aplī. Tas ir ievērojami šaurāks un ar iespaidīgām augstuma maiņām, kopā veidojot ļoti aizraujošu, bet arī grūtu pieredzi. Šajā sacensībās startēja arī komandas «Garāža motosports» pārstāvis, tukumnieks Kaspars Tiders, kuram Pro klasē izdevās izcīnīt 1. vietu 13 dalībnieku konkurencē.

Savukārt, šajā pašā dienā Vaiņodē tika aizvadīts Latvijas autosprinta kausa izcīņas noslēdzošais, piektais posms, kurā dalībniekiem bija jāveic trīs finālbraucienus, no kuriem ieskaitē tika ņemti divi labākie. 1600 klasē visos trīs braucienos nepārspēts palika tukumnieks Oskars Remess (Honda Civic), bet junioru klasē 1. vietu ieņēma tukumnieks Patriks Gromovs (BMW 318). Abi sportists arī pārstāv komandu «Garāža motosports».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *