Ukrainas jauno orientieristu atbalstam saziedo vairāk nekā 10 000 eiro

Veiksmīgi noslēgusies Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) labdarības akcija Ukrainas jauno orientieristu vasaras nometnes organizēšanai. Latvijas orientieristi šim mērķim trijos mēnešos saziedojuši 10 881 eiro.

Nometne Tukuma novada Sveikuļos sekmīgi noslēgusis – divu nedēļu garumā 26  Ukrainas bērni  6 treneru vadībā gan sportoja un uzlaboja orientēšanās prasmes dažādos apvidos, gan atpūtās un iepazina Latvijas skaistākās vietas, kā arī viesojās LOF 60. gadu jubilejas festivālā Madonas novadā.

 

“Lieliski bērni un lieliski treneri. Visi izbaudīja nometnes sniegtās iespējas pilnībā un ar sajūsmu, un ļoti vēlas atgriezties. Liels prieks par visiem atsaucīgajiem cilvēkiem, ar kuru atbalstu šī LOF un “Zvaigžņu stafete” sacensību rīkotāju iecerētā nometne varēja notikt pēc pilnas programmas,” saka Evita Freimane,  nometnes organizētāja, orientēšanās kluba Silva pārstāve. Ukraiņu bērni nometnes rīkotājiem teikuši lielu paldies par silto uzņemšanu, rūpēm un atbalstu, labi pavadīto laiku, jauniem draugiem un iespaidiem, izklaidēm un garšīgo ēdienu.

 

Gunārs Dukšte, akcijas iniciators, par paveikto saka: “Paldies visiem un ikvienam, kas bez šaubīšanās ar savu ziedojumu atbalstīja Ukrainas sportistus. Ar šo akciju Latvijas Orientēšanās federācija savā 60. jubilejas gadā apliecina visstingrāko atbalstu Ukrainai tās cīņā par savas valsts un mūsu visu brīvību. Lai arī nežēlīgais karš Ukrainā joprojām turpinās, tomēr uzvaras diena tuvojas, par to nav šaubu. Turpinām atbalstīt Ukrainas tautu – domās, vārdos un darbos.”

 

Arī Starptautiskās orientēšanās federācijas (IOF) prezidents Leho Haldna augusta sākumā izplatījis vēstuli, sakot paldies IOF dalībvalstīm, orientēšanās sporta klubiem un individuālajiem ziedotājiem par sniegto atbalstu Ukrainas Orientēšanās federācijai un Ukrainas orientieristiem šajā grūtajā laikā. IOF prezidents paudis apbrīnu par vairāku IOF biedru dāsno atbalstu iepretim to rīcībā esošajiem resursiem, kā arī atgādinājis par nepieciešamību vienoti atbalstīt Ukrainas sportistus arī turpmāk, cik ilgi vien tas būs nepieciešams.

 

LOF saka vislielāko paldies visiem, kas atbalstīja, ziedoja laiku, līdzekļus un palīdzēja sarīkot nometni.

Nometnes labdari un atbalstītāji  – AS “Latvijas Finieris”, SIA “Dekšņi”, AS “Dobeles dzirnavnieks”, “Maxima”, “True Story”, “Magnēts”, sporta klubs “Kandava”, OK Kāpa, COK Silva, SIA “Mint Print”, SIA “Kolkasrags”, ZS “Ķiveļi”, SIA “Tūre S”, SIA “Bendikas kantoris”, @“Zvaigžņu stafete”, OK Alnis, OK Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs, OK Ozons, OK Ziemeļkurzeme u.c.

 

Komentāri

 1. Diemžēl krievija it visos savas pastāvēšanas gadsimtos ir nesusi pasaulei ko ļaunu. Arī 21. gadsimtā krievija rīkojas noziedzīgi, tā sēj haosu un postu. Taču agri vai vēlu, bet krievijai tomēr nāksies atbildēt par saviem noziegumiem. Krievija nedrīkst palikt nesodīta! Hagas tiesa ir tuvu. Krievijas sakāve pašas izraisītajā karā nav aiz kalniem. Dievišķā likuma un kārtības Dieviete Temīda ir man lieciniece…

 2. Kaut gan tādi kā es joprojām tiekam aizmirsti-man nevuens neko neziedo,man nepietiek barības vielas smadzenēm tāpēc dažbrīd jūtu,ka netieku līdz izglītības prasībām,padomājiet arī par to.Skolnieciņs@joprojām pagāns

  1. Skolnieciņš saka: 16.08.2023 14:42 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi parasts uz galvu traumēts rašists. Izbeidz zagt manu segvārdu. Ja nebūtu rašistu, tad nebūtu arī kara Ukrainā un karā cietušo.
   Un ja tu smejies par karabēgļiem no Ukrainas, tad tu esi izdzimtenis.

 3. segvārdu zaglim saka:
  16.08.2023 14:56
  Pats zaglis un tāpēc viskaļāk ar bļauj-ķeriet zagli,aizveries fašistiskais iznireli

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *