Tukumnieks Roberts Krauklis gatavojas Pasaules čempionātam makšķerēšanā

Novadnieks Roberts Krauklis ir ne tikai aktīvs hokejists (pārstāv gan KH «Tukums», gan arī komandu «Prizma»), bet arī kaislīgs makšķernieks. Tāds viņš ir jau kopš bērnības, kad uz copi brauca līdzi savam vectēvam Arvīdam Zariņam.

Profesionāli tam gan pievērsies, kad kopā ar tēvoci Juri Zariņu iesaistījies komandā «CARP 72», kas arī deva iespēju startēt karpu makšķerēšanas sacensībās Latvijas čempionātos. Kad, startējot komandā, iemaņas un pārliecība par sevi bija nostiprināta, 2022. gadā Roberts pirmo reizi Latvijas mēroga mačos startēja arī individuāli un darīja to veiksmīgi – ieguva čempiona titulu. Šīm sacensībām viņam palīdzēja gatavoties un atbalstīja «Carp72» komandas biedri – J. Zariņš un Aigars Kozirevs.
Panākumi sekoja arī pagājušā gadā – iegūta godalgotā 2. vieta Latvijas čempionātā, šoreiz startējot komandā ar Dāvi Kozlovu. Un šogad abi puiši sacenšas jau pieaugušo konkurencē, vienlaikus arī gatavojoties lielajam notikumam – Pasaules čempionātam, kas no 9. līdz 13. jūlijam notiks tepat, Latvijā – Baļotes ezerā Krustpils novada Kūku un Variešu pagastā. Vēl pirms tam posms jeb turpinājums arī Latvijas čempionātam – viens sākās jau vakar un noslēgsies 9. jūnijā, bet noslēdzošais posms šīm sacensībām 27. jūnijā.
***
Jāpiebilst, ka jauniešus Pasaules čempionātā ir iespēja arī atbalstīt, jo, kā visiem sporta veidiem, arī makšķerēšanā ir izdevumi. Pretī tiek solīta labi pamanāma reklāma vai logo. Par šīm iespējām interesēties: NGT Latvia (20620777) vai LKMA (Latvijas karpu makšķerēšanas asociācija). – epasts lkma2022@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *