Zane Vimbule

Tukumnieki sagaida bronzas medaļniekus – kamaniņu izlasi /FOTO/

Sestdien, 15. februārī, Latvijā ar nelielu nokavēšanos atgriezās Latvijas kamaniņu izlase, kas Soču olimpiskajās spēlēs Latvijai izcīnīja divas bronzas medaļas. Viņus sagaidīt devās arī tukumnieki.

Sestdien, 15. februārī, Latvijā ar nelielu nokavēšanos atgriezās Latvijas kamaniņu izlase, kas Soču olimpiskajās spēlēs Latvijai izcīnīja divas bronzas medaļas. Viņus sagaidīt devās arī tukumnieki.

Sākotnēji Latvijas Olimpiskā komiteja paziņoja, ka kamaniņnieki neieradīsies kā plānots, jo slikto laika apstākļu dēļ nav paguvuši uz lidmašīnu. Tomēr vēlāk sociālajos tīklos parādījās informācija, ka lidmašīna ir gaidījusi mūsu olimpiešus un visa Latvijas kamaniņu sporta komanda paguvusi iekāpt.

Reisam Maskava-Rīga bija jāielido 10.00, bet tas kavējās un bronzas medaļnieki lidostā «Rīga» nolaidās 12:14. Lidostā «Rīga» svinīgajā sagaidīšanā sportistus un trenerus sagaidīja vairāk nekā 150 atbalstītāju un radinieku un ne mazums mediju pārstāvju.

Atgādinām, ka trešdien XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos bronzas medaļas izcīnīja divnieks Andris un Juris Šici, bet dienu vēlāk Šici kopā ar Elīzu Tīrumu un Mārtiņu Rubeni izcīnīja Latvijai bronzu komandu konkurencē. Mūsu bronzas jauniešus trenē tukumnieks Jānis Liepa. Viņu un viņa komandu sagaidīt devās arī tukumnieki. Uz lidostu, mūsu laikraksta ierosināti, devās Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, olimpiete Anita Liepiņa, autoentuziasts, domes šoferis Artis Gailis un kamaniņu sporta treneris Andris Miezītis. Jāpiebilst, ka Miezīža kungs savulaik bijis treneris arī J. Liepam.

Vairāk lasiet otrdienas, 18. februāra, laikrakstā.

Komentāri

 1. sagaidīšana bija ļoti amizanta-Bergmanis visus sportistus nemitīgi dzina sēsties automašīnās…

 2. kauns bija skatīties ka bez aicināšanas šitā maucas kadrā
  J.L pat negrib runāt un šitie tik lien klāt . Mazais arī 3 x mēģina Vaideri sveicināt nu bet ka beigās ieraudzīja tad gan bija laimīgs – āksti

 3. Paldies mūsu olimpiešiem!
  Tikai kāds tam visam sakars ar autoentuziastu Arti Gaili bildē un tekstā? Ko nozīmē autoentuziasts? Vai tagad tā ir kāda jauna profesija domē? 🙂

  1. Autoentuziasts tas ir jauns termins ar kuru tagad apzīmē cilvēku, kurš sevi nekā citādi nav spējis dzīvē realizēt kā vien pa blatu iebīdoties domē vai kādā citā iestādē, kaut par šoferi vai apkopēju, galvenais kadrā. Novērots gaiļi tukumā visi tādi autoentuziasti vien ir.

 4. Zinat apnicis lasīt tikai un vienīgi negatīvo attieksmi un vienmēr meklēt kaut kādus zemtekstus. Vajadzētu tiešām priecāties un būt lepniem par mūsu medaļniekiem viņu treneriem, priecāties, ka Tukumā dzīvo treneris, kurš pielicis darbu, mīlestību, lai mūsu mazā Latvija izskanētu pasaulē. Paldies viņiem un prieks, ka cilvēki prot priecāties līdzi mūsu olimpiešiem. Paldies.

 5. Kāds var padalīties ar informāciju par to kā var sazināties ar kādu no tā ansambļa kas bija dejās ?

 6. Mazais dikti uzbaaziigs bija. Ne vins to Janku Liepu zinaaja, ne ko… galvenais kadraa ieliist bija 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *