Tukuma novadā pulcēsies “Tet Rally Liepāja” dalībnieki

Nākamgad Latvijā un arī Tukuma novadā norisināsies pasaules rallija čempionāta posms. Lai iepazītu trases, arī šogad, no 16. līdz 18. jūnijam, gaidāma motoru dūkoņa, sacenšoties FIA Eiropas rallija čempionāta ceturtā posma “Tet Rally Liepāja” dalībniekiem.

“Tet Rally Liepāja” svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 16. jūnijā, Liepājā pie koncertzāles “Lielais dzintars”, bet rallija ātrumposmi tiks rīkoti 17. un 18. jūnijā. Rallija pirmajā sacensību dienā – sestdien, 17. jūnijā – dalībnieki startēs Tukuma novadā, bet dienas turpinājumā ekipāžas dosies uz ātrumposmiem gan Talsos un Talsu novadā, gan Kuldīgas novadā, lai vakarpusē ierastos rallija pilsētā Liepājā.

Ikviens autosporta entuziasts aicināts 17. jūnija rīta pusi pavadīt Katrīnas un Brīvības laukumos, kur notiks sacensību dalībnieku pulcēšanās startam un ar iesildošu koncertu uzstāsies enerģiskā grupa “Līvi”.

Rallija laikā Tukuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar to, ka Katrīnas laukums satiksmei būs slēgts. Arī posmā, kur paredzēta sacensību trase, būs slēgta satiksme. Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem sekos, iedzīvotāji tiks informēti un aicināti izmantot apbraucamos ceļus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *