Tukuma, Kandavas un Engures kjokušinkai karatistiem panākumi kaimiņzemēs

Jaunais mācību gads sācies arī Tukuma, Kandavas un Engures kjokušinkai karatē klubos «Bushido» un «Shuto». Lai arī treniņi nesen sākušies, jau aizvadītas vairākas nozīmīgas sacensības un ne mazāk svarīgas – vēl tikai priekšā. 

Jaunais mācību gads sācies arī Tukuma, Kandavas un Engures kjokušinkai karatē klubos «Bushido» un «Shuto». Lai arī treniņi nesen sākušies, jau aizvadītas vairākas nozīmīgas sacensības un ne mazāk svarīgas – vēl tikai priekšā. Kā pirmās sacensības, kas šosezon aizvadītas, jāmin Lietuvas pilsētā Kauņā notikušais turnīrs, kurā piedalījās septiņi sportisti no Latvijas. 21. oktobrī Igaunijas pilsētā Kohtla-Jerve noticis V Igaunijas čempionāts, kur piedalījās 38 jaunie karatisti no Saldus, Tukuma un Engures kluba.

Aizvadītās nedēļas nogalē Tukuma, Kandavas un Engures novada jaunie karatisti nosvinējuši Helovīnus, bet jau nākamajā nedēļā – 11. novembrī Polijas pilsētā Kelcē norisināsies Eiropas čempionāts kadetiem (jauniešiem vecumā no 14 līdz 16 gadiem) un «U-22» (līdz 22 gadu vecumam).

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 31. oktobra, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *