Tukuma invalīdu sporta kluba šāvēji

Tukuma ISK panākumi Dobeles kausa izcīņā šaušanā

Šogad, 4. maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, Dobeles invalīdu biedrība sadarbībā ar IU «Jakubs» un sporta skolu, rīkoja ceļojošā kausa izcīņu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem cilvēkiem ar invaliditāti.

Šogad, 4. maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, Dobeles invalīdu biedrība sadarbībā ar IU «Jakubs» un sporta skolu rīkoja ceļojošā kausa izcīņu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem cilvēkiem ar invaliditāti. Šis pasākums norisinās jau vairākus gadus.

Šogad sacensībās piedalījās Dobeles, Bauskas, Krāslavas un Tukuma invalīdu sporta klubi. Sešas komandas (3 cilvēki komandā) un 3 individuālie šāvēji. Kopā 21 sacensību dalībnieks: 9 sievietes un 12 vīrieši. Šajās sacensībās piedalījās 10 Tukuma invalīdu sporta kluba biedri.

Dalībniekus vērtēja individuāli – gan vīriešus, gan sievietes –  un atsevišķi arī komandu.

Dāmu grupā ar pneimatisko pistoli tukumnieces izcīnīja 1., 2. un 3. vietu: 1. vieta Gitai Alsbergai, 2. – Valdai Šmeltei, 3. – Valentīnai Kuškovai. Šaušanā ar šauteni 1. vieta G. Alsbergai, 2 .– V. Kuškovai.

Kungu konkurencē 1. vietu šaušanā ar šauteni un 3. vietu šaušanā ar pistoli ieguva Egils Puķe.

Komandu vērtējumā tukumnieki ieguva 1. (G. Alsberga, E. Puķe, A. Kalnciems) un 3. vietu (V. Kuškovs, V. Šmelte, R. Sīka).

 

Sacensībās piedalījās arī Baiba Riekstiņa, Diāna Peiraga, Edgars Kleins un Ziedonis Riekstiņš.

Par mūsu panākumiem jāpateicas mūsu nenogurdināmajai trenerei un komandu atbildīgajai Baibai Riekstiņai, kā arī mūsu kluba vadībai.

Liels paldies Zigfrīdam Markaiņa kungam par atbalstu pirms sacensībām.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *