Tukuma jaunie hokejisti startē Latvijas čempionāta

Aizvadītās nedēļas nogalē U-11 Tukuma hokeja komanda aizvadīja savas spēles Latvijas čempionāta ietvaros. Pirmo spēli komanda aizvadīja pret Jūrmalas hokeja komandu. Spēle nevedās viegli, bet gala rezultātā Tukuma hokejistiem izdevās gūt uzvaru, kuru viņi nosvinēja ar lēcienu virsū vārtsargam jeb tā saucamo čupiņ, krājies!.

Otrā spēle notika pret komandu no Daugavpils. Šajā spēlē tukumnieki demonstrēja stabilu pārākumu, aizvadot spēli teju bez kļūdām. Nonākot gan stabilā vārtu pārākuma, tukumnieki atslāba un ielaida vārtus, bet pārsvars bija stabils, tāpēc arī spēle noslēdzās ar stabilu uzvaru un rezultātu 9:2.

Trešā un noslēdzošā spēle, kas notika nākamajā dienā, bija pret «Prizma-B» komandu. Spēles sākums bijis saspringts, komandu spēki līdzīgi, līdz ar to arī rezultāts līdzīgs. Vispirms vārtus atklāja «Prizma-B» komanda, bet tad tiem sekoja divi bez atbildes gūti vārti no Tukuma komandas puses. Tribīnēs bija dzirdams skaļš vecāku atbalsts, kas vērsts abu komandu virzienā. Beigās pārāka izrādījās «Prizma-B» komanda, un tukumniekiem nācās piekāpties.

Tukuma komandu sagatavoja hokeja treneris Aigars Vilmanis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *