Inese Valtenberga

Spēkavīru sacensībās «Dzelzs vīrs» Kandavā /FOTO/

Pirmās spēkavīru sacensības notika Kandavas vidusskolā, aizvadītajā gadā tehnikumā, bet šogad – Kandavas internātvidusskolā.

Popularizējot sporta aktivitātes, veselīgu dzīvesveidu un interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas, jau trešo gadu Kandavā notiek vīru spēles, kurās piedalīties aicināti puiši, jaunieši, vīri – vienvārdsakot, stiprā dzimuma pārstāvji no 16 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Pirmās spēkavīru sacensības notika Kandavas vidusskolā, aizvadītajā gadā tehnikumā, bet šogad – Kandavas internātvidusskolā.

Vīru spēļu tradīcijas aizsācējs Andris Bambis teic, ka spēkavīru rindās līdzās jaunajiem labprāt redzētu arī citas paaudzes vīrus – gados vidējos, labākajos un vislabākajos! Šogad skolu jauniešiem piebiedrojās divi kandavnieki – Uldis Lipskis un Kristaps Lāns, kuri par sevi teica – mēs no strādnieku vidus! Vīru spēļu atklāšanas ierindā pavisam bija 18 braši spēkavīri, gatavi pārliecināties par savu spēku un izturību, to apliecinot cīnoties par šo spēļu galveno balvu – titulu un spēkavīra apliecinājuma statueti «Dzelzs vīrs».

Vairāk lasiet piektdienas, 7. marta, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

  1. Idritvai kociņ, ka tavu māti! Laikam būs man arī jāpārtiet no vienrocīgās raušanas uz abrocīgo, jo nāk pavasaris un sākas auru laiks, bet mēs knapi jaudājam tik Apinīti cilāt.

  2. Ļoti labs pasākums vīriem! Tikai vajag pa vecu,ma grupām rīkot, jo veči jau nevar ar jauniešiem sacensties! Bet varbūt otrādi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *