«Slampe/Zevid» uzsāk sezonu ar uzvaru

16. septembrī pirmās līgas florbola komanda «Slampe/Zevid» uzsāka šo sezonu, dodoties izbraukuma spēlē uz Ķekavu, kur tikās ar «Ķekavas Bulldogs» komandu». Slampes komandas vārtos stājās Lauris Āboliņš, bet mājinieku – Vladislavs Zverevs.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, bet Slampe ilgi negaidīja, lai atgūtu vārtus. Vārtus guva Andrejs Dāvis Kmetjuks, uzņemot Anrija Dailes piespēli. Pēc tam sekoja vēl divi ķekavnieku gūti vārti. Bet Slampes komanda atspēlējās, esot mazākumā, kad Elvis Kmetjuks saņēma divu minūšu noraidījumu. Vārtus guva komandas kapteinis Anrijs Daile, uzņemot Kristapa Pešika piespēli. Minūti pirms perioda beigām Slampes komandai bija iespēja realizēt soda metienu, bet… tā netika izmantota… Pirmais periods noslēdzās, Ķekavas komandai esot vadībā ar rezultātu 2:3. Otrais periods iesākās ar mājinieku agresīvu spēli, kas rezumējās ar divu spēlētāju sodiem, vairākums gan netika izmantots, bet, abām komandām esot vienādā sastāvā, Slampe izrāva neizšķirtu. Vārtus realizēja A. D. Kmetjuks, uzņemot Kristapa Safranoviča piespēli. Ilgi gan neizdevās noturēt neizšķirtu, jo Ķekavas komanda gan izmantoja vairākumu un atkal izvirzījās vadībā, bet minūti vēlāk A. Kmetjuks atkal izcīnīja neizšķirtu ar hattrick. Otrā perioda noslēguma rezultāts – 4:4. Trešais periods iesākās ar viesu uzbrukumu un trīs vārtiem. Pa vienam – Gustavam Māliņa, Kristapam Jaunzemam un Kristapam Pešikam. Pēc neliela Ķekavas komandas pauzes arī viņiem izdevās gūt vienus vārtus. Spēles 56. minūtē rezultātu tablo uzrādīja 7:5 Slampes komandas labā. Atkal mājinieki izlēma nomainīt vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Slampe to izmantoja un palielināja punktu starpību, iesitot bumnbiņu tukšos pretinieku vārtos. Ar vārtu guvumu atkal izcēlās komandas kapteinis. Atgriežoties Ķekavas komandas vārtsargam, vēl divi vārti – Matīsam Birziņam un Dāvim Veidem, Slampes komandas spēlētājiem noslēdzot spēli ar 5:10 un svinot «Slampe/Zevid» pārliecinošu uzvaru. Labākais spēlētājs slampenieku vidū  – Gustavs Māliņš.