Savā laukumā – minimāls zaudējums

Piektdienas vakarā, 26. janvārī, BS «Tukums/TSS» aizvadīja kārtējo Nacionālās līgas spēli, uzņemot savā laukumā komandu no Grobiņas – BK «Grobiņa». Viesi uz Tukumu bija ieradušies skaitliskā mazākumā. Arī mājinieku komanda bija palikusi bez viena no līderiem – Artūra Grīnberga, kurš traumas dēļ nevarēja kāpt uz laukuma…

Spēli pārliecinoši iesāka mājinieki, pirmos septiņus punktus gūstot bez atbildes no viesiem, tad gan grobiņnieki saspurojās un līdz pirmās ceturtdaļas beigām izrāva neizšķirtu jeb 18:18. Otrā ceturtdaļa iesākās pasīvāk, jo nevienai no komandām neizdevās realizēt punktus, tika pieļautas arī neprecizitātes un kļūdas. Tālāk sekoja spēle punkts punktā, līdz otro elpu ieguva Tukuma komandas spēlētāji Ričards Pinne un Kristaps Čavars, izraujot vadību ar 47:37. Trešās ceturtdaļas sākumā mājinieki turpināja palielināt punktu starpību līdz pat 61:47, bet aizvien abas komandas pieļāva daudz neprecizitāšu, bet tehniski labāka acīmredzami bija BS «Tukums/TSS» komanda… Pāris punktus viesu komandai izdevās realizēt līdz trešās ceturtdaļas beigām, bet tāpat tā iedzinējos ar 67:54. Noslēdzošās ceturtdaļas sākums atkal bez gūtiem punktiem, atkal abu komandu spēlētāji nespēja precīzi realizēt metienus. Minūti pirms spēles beigām Tukums bija guvis astoņus punktus ceturtdaļā, bet viesi – 21, panākot 69:68 un atstājot intrigu pašām spēles beigām. Septiņas sekundes pirms spēles beigām viesu spēlētājs bija precīzs un guva divus punktus, izraujot savu komandu vadībā ar 69:70, kam sekoja Tukuma komandas pārtraukums. Pēc pārtraukumā Kristapa Čavara izprovocēta piezīme un divi neprecīzi soda metieni, Tukumam izcīnīta strīda bumba un atkal Kristapa Čavara neprecīzs divu punktu layup… Noslēgumā sāpīgs zaudējums, kas rezultējās no 14 punktiem plusā līdz vienam punktā mīnusā ar 69:70.