Pūreniekam Mairim Vīnšteinam – uzvara čempionātā Dubajā!

No 11. līdz 16. janvārim Dubajā norisinājās VI Golf match play Pasaules amatieru čempionāts. Lai saņemtu ielūgumu startēt šajā čempionātā, ikvienam interesentam bija jāiztur konkurence un jāierindojas 48 golferu topā «The Main Lederboard». Dalībnieki, kas to spēja, saņēma sponsoru dāvanas un finansiāli atbalstu, lai piedalītos turnīra. Kvalifikācija šim turnīram noslēdzās 30. novembrī. Un kopumā šajā čempionātā startēja 28 dalībnieki no Indijas, Latvijas, Čehijas, Zviedrijas, Lietuvas un Apvienotajiem Arābu emirātiem.

Latviju tajā pārstāvēja četri dalībnieki: Mairis Vīnšteins (Pūre); Aija Orniņa; Andris Orniņš un Lauris Mežsargs. Pirmo kārtu no Latvijas izturēja Mairis Vīnšteins, kurš spēkojās pārī ar Dīpkumaru (Deepkumar, Indija), un Aija Orniņa, kas uzvarēja Arkādiju Bliuminu (Arkadi Bliumin, Lietuva). Nākamajā kārtā Mairis spēlēja pārī ar Anandu Panganti (Anand Panganti, Indija), bet Aija pārī ar Johannesu Olli (Johannes Olle, Zviedrija). Šajā kārtā arī abi latvieši izcīnīja uzvaru, iekļūstot trešajā kārtā, kur, atkal jau būdami pārāki, izcīnīja iespēju startēt pusfinālā. Līdz finālam nokļuva divi spēlētāji – Mairis Vīnšteins un Honza Rakovskis (Čehija). Un VI Golf match play Pasaules amatieru čempionāta titulu izdevās izcīnīt tieši pūreniekam Mairim Vīnšteinam.