Pirmās līgas hokejisti izcīna iespēju spēlēt finālā

Pagājušās nedēļas nogalē pirmās līgas HK «Tukums/Venta 2002» komanda aizvadīja ceturtdaļfināla spēles. Pirmo spēli, 14. maijā, – izbraukumā, viesojoties HS «Kurbads» laukumā. Tukuma komandas vārtos stājās Andris Zalmanis, bet mājinieku – Arginto Milbergs.

Spēle iesākās lēni, komandas vairāk darbojās aizsardzībā. Tas rezumējās ar to, ka pirmajā periodā vārti netika gūti. Toties abas komandas saņēma noraidījumus. Otrais periods iesākās tāpat – nedaudz agresīvi, saņemot noraidījumus. Spēles 27. minūtē, kad abas komandas atgriezās pilnā sastāvā, rezultātu atklāja Tukuma komandas spēlētājs Ģirts Silkalns. Mājinieki juta, ka pazaudē spēli, tika pieļautas kļūdas, HK «Tukums/Venta 2002» to izmantoja un guva vēl divus vārtus bezatbildes vārtus, esot vairākumā. Vārtus guva Gustavs Millers un Elviss Kaimiņš. Otrais periods noslēdzās ar 0:3 tukumnieku labā. Trešais periods iesākās ar Tukuma komandas spēlētāja noraidījumu, kuru mājinieki izmantoja un guva savus pirmos vārtus. Spēle turpinājās ar vēl četriem noraidījumiem, kurus saņēma Tukuma komandas spēlētāji, pēdējo noraidījumu «Kurbada» spēlētāji izmantoja un guva otros un šajā spēlē savai komandai pēdējos vārtus. Minūti pirms spēles beigām vēl vienus vārtus guva Tukuma komandas spēlētājs Ģirts Silkalns. Tātad sērijā līdz divām uzvarām pirmo uzvaru izcīnīja tukumnieki ar rezultātu 4:2.

Otrā spēle notika jau nākamajā dienā, 15. maijā, kad HK «Tukums/Venta 2002» uzņēma HS «Kurbads» Tukumā. Šoreiz spēle iesākās uzreiz, un ceturtajā minūtē vārtus atklāja Tukuma komandas spēlētājs Mārtiņš Šulcs, bet neilgi pēc tam viesi guva atbildes vārtus. Noslēdzoties periodam, Tukums izvirzījās vadībā, kad Dāniels Gontars guva otros vārtus HK «Tukums/Venta 2002» labā. Trešais periods iesākās lēnāk, Tukuma komandas spēlētāji saņēma divus noraidījumus, viesi – vienu, bet neviena no komandām vairākumu neizmantoja. Abām esot pilnā sastāvā un noslēdzoties otrajam periodam, Kristens Dārziņš guva vēl vienus vārtus Tukuma komandas labā. Trešajā periodā viesi kļuva agresīvāki, saņēma vairāk noraidījumu, vairākumu Tukums gan neizmantoja, bet tāpat guva vēl divus vārtus. Spēle noslēdzās ar Tukuma komandas uzvaru – 5:1. Tātad nu komandai ir iespēju cīnīties finālā par medaļām. Lai noskaidrotu pretiniekus HS «Rīga« un «Zemgales Juniors« jāaizvada vēl viena spēle, jo šobrīd sērijā līdz divām uzvarām ir neizšķirts.