Novadniekiem augsti rezultāti airēšanas sacensībās

19 . februārī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātēs sporta namā, pēc divu gadu pārtraukuma norisinājās Latvijas Republikas Ziemas čempionāts airēšanā uz ergometriem «Concept 2».

Sacensību distance visām vecuma grupām, izņemot pašus mazākos – junioru C  grupu, bija 1000 m, šoreiz bez finālbraucieniem. Uzvarētāji tika noteikti pēc uzrādītā rezultāta vienā braucienā. Lieliski šajās sacensībās startēja Murjāņu sporta ģimnāzijas TSV «Jūrmala» audzēkne, engurniece Eimija Misjuro, kas savā (17 līdz 18; A grupa) vecuma grupā, meiteņu konkurencē izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 3:33,1. Šajā pat vecuma grupā vēl divas Tukuma novada meitenes – kandavnieces Eva Miķelsone un Ģertūde Dzene – izcīnīja 7. un 8. vietu. Lielisks sasniegums vēl vienam tukumniekam, MSĢ TSV «Jūrmala» audzēknim Marko Kudelko, kurš junioru A grupā zēniem ļoti cienījamā konkurencē ar rezultātu 3:05,6  izcīnīja bronzas medaļu. Šajā vecuma grupā startēja arī kandavnieks Nikolass Drengers, kurš ieguva 15. vietu.