Novadnieki sumināti Latvijas sporta veterānu savienības apbalvošanas ceremonijā

11. decembrī Ulbrokā notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 59. sporta spēļu un citu nominantu apbalvošanas ceremonija.Tajā tika apbalvoti vairāki Tukuma novada sportisti.

Ar I pakāpes zelta medaļu tika apbalvots viens sportists – Modris Liepiņš – par aktīvu un ilggadīgu dalību un sacensību organizēšanu veterānu sportā, par lielu ieguldījumu sporta dzīvē Tukuma novadā un Engurē, par lieliskiem rezultātiem soļošanas disciplīnās LSVS sacensībās un starptautiskās arēnās, rādot priekšzīmi jaunajai paaudzei. Bronzas medaļu «Sporta slava» saņēma Tālivaldis Krūmiņš – par lielu ieguldījumu sporta veterānu dzīvē Latvijā, savā Tukuma novadā, Tumē, par lieliskām organizatora spējām, sarīkojot dažādas sacensības visām paaudzēm un aktīvu līdzdalību LSVS spēlēs vieglatlētikā.

Savukārt LSVS Gada laureāta godā tik suminātas divas novadnieces – Modra Liepiņa par izcīnīto zelta medaļa 35+ vecuma grupā 10 km soļošanā un sudraba medaļu šajā pašā grupā komandu cīņā 10 km soļošanā kopā ar B. Frišenbrūderi un V. Ormani Pasaules čempionātā vieglatlētikā Somijā, Tamperē. Tāpat par šo pašu panākumu komandu cīņā tika sumināta Baiba Frišenbrūdere.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *