Novadniekam Kārlim Dunduram 2. vieta spiešanā guļus

Šī gada Latvijas kausa izcīņa spiešanā guļus ir sākusies ar Zemgales kausa izcīņu, kas norisinājās Bauskas novada Codē. Sacensībās startēja 20 komandas, to vidū 17 pašmāju un 3 Lietuvas komandas.

Latviešu sportistu vidū arī sportists no Tukuma puses – Kārlis Dundurs, kurš pārstāv klubu «Gold Barbell Tukums». Pirmajā piegājienā sportists uzspieda 145 kg, otrajā pieteica 150 kg atzīmi, lai arī tos pacēla, piegājiens netika ieskaitīts. Pēdējā piegājienā bija mēģinājums pacelt 155 kg, bet arī tas bija neveiksmīgs. Uzrādītais rezultāts 145 kg Kārlim Dunduram nodrošināja 2. vietu.

Komentāri

 1. Kārlis startēja svara kategorijā līdz 105 kg un, paceļot 102,40 kg- Vai ir pareizs rezultāts?

  1. Ta kāda starpība, tie, kurus interesē svarcelšana, zina pareizo rezultātu, bet pārējiem pilnīgi vienalga 100kg vai 200kg.

 2. Es iespiedu savās biksītēs apmēram 150 gramus. Dievturība vienmēr dzīva!
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  1. Skolnieciņš saka: 09.02.2023 17:55 Atšujies no manis segvārdu zagli! Tu neesi skolnieciņš, tu neesi dievturis. Padomijas gados (okupācijas laikā) arī bija tādi derdzīgi, riebīgi gudreļi kā tu, kuri līdzīgi tev izsmēja dievturus. Ar savu stulbumu nav jālepojas. Tādi glupi ļautiņi kā tu ir Latvijas ienaidnieki. Parodējot dievturību tu grau latviešu kultūru. Tev tas tagad liekas smieklīgi. Bet tu, segvārdu zagli, ar savām darbībām izdabā “ruzzkij mir”. Un tas nu gan nav labi.

 3. Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *