Mudina piedalīties pārgājienu izaicinājumā, tostarp – Jaunpilī

Ar teju 500 pasākumiem gandrīz 60 sporta veidos noslēgusies Eiropas Sporta nedēļa, kas Latvijā notiek jau astoto gadu. Pārsteigumiem piepildītais #BeActive pārgājiens Abavas senlejā dienas un nakts trasēs pulcēja ap 3000 dalībnieku, apmēram tikpat – Orientēšanās naktī 20 Latvijas pilsētās. Desmitiem ģimeņu piedalījās pludmales spēļu sacensībās. 41 Eiropas valstī notiekošās sociālās kampaņas mērķis – veicināt paradumu būt fiziski aktīviem ikdienā, atgādinot sportošanas ieguvumus fiziskajai, mentālajai veselībai un vispārējai labsajūtai.

“Lai arī nedēļa, kuras laikā pievērsām uzmanību aktīvam dzīvesveidam, noslēdzas, aicinām atcerēties galveno arī turpmāk – regulāra fiziska izkustēšanās, mazākais – 30 minūtes piecas reizes nedēļā – ir vienkāršākais veids, kā mazināt dažādus saslimšanas riskus, tajā skaitā ar hroniskām slimībām,” uzsver šī pasākuma koordinators Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis.

 

#BeActive Taku izaicinājums – līdz 31. oktobrim

Tieši tāpēc vēl līdz pat 31. oktobrim ikvienam ir iespēja varat pievienoties #BeActive Taku izaicinājumam.  Sadarbībā ar aktīvās atpūtas profesionāļiem no PostNos, iedzīvotājiem pieejami 12 bezmaksas taku maršruti visā Latvijā. Izejot trīs no tiem, iespējams laimēt ceļojumu uz Gruziju un citas pārsteiguma balvas, tajā skaitā telti un piepūšamo SUP dēli iesācējam. Maršruti pieejami Kolkas, Jaunpils, Lubānas, Rendas, Ogres, Ēdoles, Raganas, Pāvilostas, Tūjas, Cēsu, Gaujienas, Mērsraga apkārtnēs. Vieglākie būs pa spēkam arī ģimenēm ar bērniem un senioriem – tie ir līdz 14 km gari un aizņems 3 vai 4 stundas. Rūdītākajiem piedāvājam 25 līdz 35 km maršrutus, kuros jāpavada būtu piecas un vairāk stundas. Maršruti un noteikumi te: http://www.beactive.lv/takas.

 

Vingrojumu komplekti ikdienai

Tāpat – sadarbībā ar veselības un fitnesa studiju Vingro Sev un #BeActive vēstnešiem, esam sagatavojuši arī ikvienam pieejamus un ikdienā viegli izpildāmus vingrojumu komplektus: https://bit.ly/Vingrojumi .

Komentāri

  1. Es ar draugu un suniti bimbo katru dienu ejam senot..tas lielisks pargajiens mezaa..kur rudeniga gaisa tik skaisti virpulo lapas veeja dejaa..pedejaa dejaa liidz tas sadeg nokrit un aiziet nebutiba kaa laiks..tas skaistais kas aizgajis nu gluzi ka vasara ..tikai laiks vairs heatgriezisies bet vasara atgriezisies..bet ta nebus vairs tada ka agrak..kaut kas ir zudis…es tveru mirklus un rudens lapu smarzu sodien dabaa..jo tikai mirklu un sajutas patiesi pueder man.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *