Jānis Vītols

Latvijas Ziemas olimpiāde atklāta arī Tukumā /FOTO/VIDEO/

Šovakar Siguldā notiks Latvijas III Ziemas olimpiādes atklāšana, taču Tukumā tā jau ir atklāta. Olimpiādi Tukuma ledus hallē atklāja, klātesot novada priekšsēdētājam Ērikam Lukmanam, Latvijas olimpiskās komitejas prezidentam Aldonam Vrubļevskim, novada delegācijas vadītājam Modrim Liepiņam un Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāram Artim Zentelim.

Šovakar Siguldā notiks Latvijas III Ziemas olimpiādes atklāšana, taču Tukumā tā jau ir atklāta. Olimpiādi Tukuma ledus hallē atklāja, klātesot novada priekšsēdētājam Ērikam Lukmanam, Latvijas olimpiskās komitejas prezidentam Aldonam Vrubļevskim, novada delegācijas vadītājam Modrim Liepiņam un Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāram Artim Zentelim.

Kā mums pastāstīja M. Liepiņš, vakarā tomēr tukumnieku delegācija dosies arī uz Siguldu: “Šajā olimpiādē Tukuma novadu pārstāvēs 42 sportisti – kērlingisti, hokejisti, kalnu slēpotājs un snovbordisti. Atkāšanas parādē piedalīsies mūsu hokejistes, kalnu slēpotājs un snovbordistes. Kērlingisti būs Tukumā, un hokeja puiši tai laikā aizvadīs spēli Valmieras hallē,” teic Modris. Ikviens var atbalstīt kērlingistus-tukumniekus olimpiādē: šodien 14.00 viņi spēlēs ar Ozolniekiem, 20.00 – ar talsiniekiem, sestdien, 7. martā, 11.00 – ar rīdziniekiem.

Tālāk lasiet piektdienas, 6. marta, laikrakstā ŠEIT!

Tukuma Jauniešu televīzijas sižets:

Komentāri

  1. Vai cik cītīgi zaņķē ledu ar slotām? Būtu labāk palīdzējušas pilsētu sakopt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *