Attēlam ir ilustratīva nozīme

Latvijas volejbola U-17 izlases kandidātu vidū divi tukumnieki

23. februārī valsts labākie jaunie volejbolisti jeb U-17 grupas puiši uzsāka treniņnometni Jēkabpilī, lai sagatavotos Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensību 1. kārtai, kas norisināsies no 11. līdz 14. martam Gruzijā, Tbilisi. Nometnē dalību uzsāka četrpadsmit U-17 zēnu Latvijas izlases dalībnieki, un viņu vidū arī divi tukumnieki – Krišs Liepiņš, kurš agrāk trenējās Tukumā, pie trenera Bindemaņa, bet pašreiz savas prasmes turpina attīstīt Rīgā, un Ernests Gūtmanis, kurš turpina savu treniņus Tukumā pie trenera Aivara Bindemaņa.

Sazinoties ar treneri, noskaidrojām, ka izlases treniņnometnē jaunos volejbolistus sagatavo treneri: Mārcis Obrumanis, Ģirts Mārtiņsons un Boriss Kolčins. Šai izlasei jau ir gana garas saknes, kaut arī tā ir jaunākā no visām valstsvienībām. Tā tika nokomplektēta 2019. gadā un pagājušo sezonu spēlēja Entuziastu volejbola līgā.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1. kārtā vienā grupā ar latviešu izlasi būs pārstāvētas valstsvienības no Krievijas, Polijas un Lietuvas. Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1. kārtas uzvarētājs Gruzijā jau varēs posties finālturnīram, savukārt no otrās līdz sestās vietas ieguvēji kvalificēsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2. kārtai, kas norisināsies šī gada maija sākumā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *