Inese Valtenberga

Kandavas Pensionāru dienas centrā sporto seniori

Sestdien, 8. februārī, Kandavā, Pensionāru dienas centrā valdīja sportisks azarts un darbošanās prieks. Komandas bija parūpējušās par interesantiem komandu nosaukumiem, kā «Smaidiņi», «Sakasnīši», «Ērces», «Ķirbīši», «Neuzvaramie» un «Rūmenes blice».

Sestdien, 8. februārī, Kandavā, Pensionāru dienas centrā valdīja sportisks azarts un darbošanās prieks. Komandas bija parūpējušās par interesantiem komandu nosaukumiem, kā «Smaidiņi», «Sakasnīši», «Ērces», «Ķirbīši», «Neuzvaramie» un «Rūmenes blice».

Kungi un kundzes sēdās pie dambretes spēļu galda, sacentās mini florbolā, mērķī raidīja šķīvīšus, riņķīšus, bumbiņas, sacentās šautriņu mešanas precizitātē, bet spēļu izskaņā centās rast pareizās atbildes uz 13 āķīgiem jautājumiem par sportu Kandavā un novadā dažādos laikos – no krietni attālākas pagātnes līdz mūsdienām. Sporta dzīves aktualitātes, īpaši senāk notikušās, senioriem raižu nesagādāja. Kurš gan neatceras, ka Kandavas vidusskolā  savulaik mācījušās tādas sportistu slavenības kā basketbola treneris Armands Krauliņš un Olimpiskais čempions šķēpa mešanā Jānis Lūsis, ka kartingistus tehnikumā trenējis Hugo Jurševskis, bet par Kandavas stadiona izbūvi pateicība pienākas Egonam Grindulim. Sarežģītāki izrādījās jautājumi par konkrētu novadnieku sasniegumiem konkrētās sporta disciplīnās, piemēram, neba visiem zināms, ka Latvijas čempiona titulu rokasbumbā savulaik ieguvis tehnikuma sporta skolotājs Juris Fomins, ka Latviju svarcelšanas sacensībās savulaik pārstāvējis Raimonds Egle, bet badmintonā – Egils Sudmalis. Sarežģīts daļai izrādījās jautājums, precīzi norādot sporta veidu (poverliftings), kādā par pasaules čempionu kļuva jaunais un daudzsološais novadnieks Reinis Kindzulis.

Vairāk lasiet otrdienas, 11. februāra, laikrakstā ŠEIT!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *