Kandava turpina cīņu par bronzu basketbolā

Šodien, 10. maijā, 20.00 Kandavas sporta hallē notiks Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle: «Kandava/Anzāģe» – «Gulbenes buki», tādējādi turpinot cīņu par bronzu.

Iepriekš, 6. maijā, Kandavas sporta namā sākās bronzas sērija, kurā savā starpā sacentās «Kandava/Anzāģe» – «Gulbenes Buki/BJSS». Pirmajā ceturtdaļā spēle iesākās līdzīgi, bet sestajā minūtē Kandavai izdevās izvirzīties vadībā un to noturēt līdz ceturtdaļas beigām – 26:24. Savukārt otrajā ceturtdaļā vadību izcīnīja viesu komanda, kura turpmāk tikai palielināja punktu starpību, izcīnot šajā sērijā uzvaru ar rezultātu 69:98. Kandavas vienībai Mārcis Saulītis guva 23 punktus un izcīnīja 8 bumbas, Arvis Savčenko – 14+9 atlecošās.

Svētdien, 8. maijā, «Ramirent nacionālās» līgas bronzas sērijas otrajā spēlē «Kandava/Anzāģe» devās izbraukuma spēlē uz Gulbeni, lai revanšētos. Gulbenieši bija vadībā līdz 32. minūtei. Lielākais pārsvars – 32:20 – 14. minūtē. Trīs minūtes pirms beigām neviena no komandām vairs nebija vadībā, jo rezultātu tablo uzrādīja neizšķirtu – 59:59, bet galotni veiksmīgāk aizvadīja Kandavas komanda, veiksmīgāk realizējot divpunkta metienus. Kandavas komandai Guntars Strāķis guva 22 punktus un izcīnīja 11 bumbas, Artūrs Grīnbergs – 19, Arvis Savčenko – 13, Mārcis Saulītis – 12 punktus un izcīnīja 8 bumbas. Tas nozīmē, ka Kandavai vēl ir iespēja iegūt bronzu, jo šobrīd sērijā – 1:1. Trešā spēle jau šodien Kandavas sporta namā.