Kandavā noticis 3×3 Ziemassvētku zibensturnīrs

Latvijas 3×3 basketbola izlašu kandidātu treniņnometne Kandavas Sporta hallē svētdien, 12. decembrī, vainagojās ar Ziemassvētku turnīru, kurā par uzvarētājiem kļuva «Rīgas» 3×3 basketbolisti, apsteidzot «Višņeviča komandu» un «Šteinberga komandu». Sieviešu vienību zibensturnīrā labākās bija «Miķelsones komandas» pārstāves. Latvijas 3×3 izlašu treneru Raimonda Feldmaņa (vīrieši) un Andas Eibeles (sievietes) vadībā šīs nedēļas nogalē Kandavā pulcējās valstsvienības kandidāti, lai trenētos un piedalītos pārbaudes mačos.

Ierindā bija trīs no četriem olimpiskajiem čempioniem – Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars. Mikrotraumas dēļ Kārlis Pauls Lasmanis tika pietaupīts, jo «Rīgas» kvartetam 17. un 18. decembrī Džidā (Saūda Arābija) plānots sezonas noslēguma turnīrs – Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3×3 basketbola Pasaules tūres 12 klubu komandu finālturnīrs.

Jau ierasts, ka Lasmani aizvietoja Artūrs Strēlnieks.

«Rīgas» 3×3 basketbolisti ceļā uz finālu izcīnīja trīs pārliecinošas uzvaras trijās spēlēs un gandrīz izvairījās no intrigas arī izšķirošajā mačā, taču «Višņeviča komandas» snaiperi Dāvis Kundrats, Gints Zomerfelds un Niks Niklāvs Višņevičs īsā laikā rezultāta starpību samazināja līdz pat minimumam – 19:20. Izšķirošajā brīdī uzbrukumā iniciatīvu uzņēmās viens no 3×3 basketbola pasaules labākajiem caurgājiena meistariem Miezis, kurš tika apstādināts tikai ar noteikumu pārkāpumu. Pasaules ranga spēlētājs nr. 1 pielika punktu šim turnīram – 21:19. Mačā par trešo vietu vīriešiem «Šteinberga komanda» ar 21:11 pārspēja «3×3 Ādažus/Bauerfeind», bet spēlē par piekto vietu «Kandava/Anzāģe» ar 21:17 uzveica «Smildzēja komandu»….

Par Kandavas Ziemassvētku turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Edgars Krūmiņš, kurš četrās spēlēs kopumā guva 47 punktus, ieskaitot 20 sekmīgus tālmetienus. Labāko snaiperu trijniekā iekļuva arī Mārtiņš Šteinbergs (32 punkti piecās spēlēs) un «Kandavas/Anzāģes» uzbrukuma līderis Arvīds Dambenieks (31 punkts piecos mačos).

Trīs sieviešu vienību zibensturnīrā divus panākumus divos mačos guva «Miķelsones komanda» (Anita Megija Miķelsone, Ketija Vihmane, Liza Čumika, Una Šteinharde), apsteidzot «Harčenko komandu» un «Okuņevas komand». Par rezultatīvāko spēlētāju ar 19 punktiem divos mačos kļuva Alise Bruzinska (“Harčenko komanda”), apsteidzot Unu Šteinhardi (12 punkti) un Ievu Kūlīti (10 punkti). Kandavas Ziemassvētku turnīru organizēja Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *